Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako dostat veko baterie z auta?


Nema307sw

Recommended Posts

Nazdar nazdar.

Chlapi mam problem. Trosku primrzlo a auto mi v poslednej dobe nechce startovat. Zistil som, ze na vine je bateria - nedrzi kapacitu. Kupil som druhu avsak problem je dostat z auta staru von. Riesil uz niekto vymenu na 307-cke SW HDi? Nechce sa mi demontovat pol auta, pre jeden plastovy kryt. Urcite je na to nejaka finta. Dik za kazdu radu.

P.S. Vesely Silvester a Stastny novy rok pre vsetkych, aby sme boli cely rok vysmiaty ako ten nas lev na prednej kapote;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to nic složitého. Na plastovém obalu AKB je víčko otevřete ho a vyndejte. Odpojte kontakt -kabel od AKB. Začněte zvedat plastový obal od sebe nejblíže na horu. Je nutno použít trochy hrubé síly. Jak budete v polovině zdvihu začněte jej vyklápět k sobe od předního skle. Plast je dost ohebný nebojte se zabrat on se ohne a potom sám vaklouzne. Horší je to dávat nazpět. Zlom vaz.

příjemné svátky. Vleze tam AKB 62Ah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Eťa

Není to nic složitého. Na plastovém obalu AKB je víčko otevřete ho a vyndejte. Odpojte kontakt -kabel od AKB. Začněte zvedat plastový obal od sebe nejblíže na horu. Je nutno použít trochy hrubé síly. Jak budete v polovině zdvihu začněte jej vyklápět k sobe od předního skle. Plast je dost ohebný nebojte se zabrat on se ohne a potom sám vaklouzne. Horší je to dávat nazpět. Zlom vaz.

příjemné svátky. Vleze tam AKB 62Ah

Presne tak ako opisuješ. Tiež som ho dával dole začiatkom decembra a odvtedy jazdím bez neho. Bola to síce fuška, ale podarilo sa. No nasadiť ho späť sa mi nepodarilo. Skúsim až bude trochu teplejšie

P.S. Veselý Silvester a Štastný nový rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nema307sw

........ Urcite je na to nejaka finta. .......

:bojim žiadna finta, len hrubá sila :bacha

dával som ho dole pred 3 týždňami. odstránenie ešte ako tak ušlo- hrubá sila a plast sa ohne, ale pre nasadenie späť už treba okrem hrubej sily aj trošku šikovnosti a trpezlivosti. snáď trocha pomôže keď sa demontuje-uvoľní tá hrubá hadica aj s krytom vzduch. filtra- sú to len 2 skrutky. mne sa to podarilo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bladerunner

Původně zaslal: Nema307sw

........ Urcite je na to nejaka finta. .......

:bojim žiadna finta, len hrubá sila :bacha

dával som ho dole pred 3 týždňami. odstránenie ešte ako tak ušlo- hrubá sila a plast sa ohne, ale pre nasadenie späť už treba okrem hrubej sily aj trošku šikovnosti a trpezlivosti. snáď trocha pomôže keď sa demontuje-uvoľní tá hrubá hadica aj s krytom vzduch. filtra- sú to len 2 skrutky. mne sa to podarilo :super

jj :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ANRY

tak nejak nevim, ale nikde nevidim, ze by to tu padlo, ze kdyz si sundate horni kryt vzduchoveho filtru, ktery je pred baterkou a je na jeden nebo dva krizovy srouby, tak kryt od baterky lehce vyndate a zase lehce zandate:myslim

2 príspevky vyššie som o tom písal, ale žeby to potom bolo nejaké ľahké sa mi nezdalo:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...