Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidskej nevkus


wooody

Recommended Posts

Původně zaslal: MALE FROG

Původně zaslal: destiny

takže další pacienti:

Co máš proti čajdově fábce?

Tak už jsem to konečně pochopil - pokud si jakkoli (ať už hnusně nebo hezky) někdo upraví auto, mají v tomto vlákně všichni právo mu ho bez okolků ztrhat a upozornit ho, že takhle NE. To ale pouze do doby, než totéž s autem provede známý či známý některého známého člena fóra - pak je to rázem SUPER úprava byť by se jednalo o totální bastl.

Když už chcete řešit úpravy aut, která nejsou Vaše (osobně nemám rád jakýkoli tuning, ale zase na druhou stranu to auto je něčím majetkem a jen on (eventuelně PČR) tedy rozhoduje o tom, jak si auto upraví) tak měřte všem stejným metrem.

Mě třeba ta opičárna místo kapoty na čajíčkově fábii rozesmála mnohem víc než samolepkový tuzing na některých oktávkách - ten totiž lze celkem snadno odstranit, zatímco uvedení tahohle zvěrstva do normálního a použitelného stavu bude mnohem složitější.

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak už jsem to konečně pochopil - pokud si jakkoli (ať už hnusně nebo hezky) kdokoli upraví auto, máme v tomto vlákně právo mu ho bez okolků ztrhat a upozornit ho, že takhle NE. To ale pouze do doby, než totéž s autem provede známý či známý známého člena fóra - pak je to rázem SUPER úprava byť by se jednalo o totální bastl.

Když už chcete řešit úpravy aut, která nejsou Vaše (osobně nemám rád jakýkoli tuning, ale zase na druhou stranu to auto je něčím majetkem a jen on (eventuelně PČR) tedy rozhoduje o tom, jak si auto upraví) tak měřte všem stejným metrem.

Mě třeba ta opičárna místo kapoty na čajíčkově fábii rozesmála mnohem víc než samolepkový tuzing na některých oktávkách

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

jak vidím tak o té fabii nic nevíš;)

hold každej ma jiný priority.

zas by to byla nuda kdyby byl jen jeden styl.

[upravil dne 22.7.2009 čakom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: MALE FROG

Původně zaslal: destiny

takže další pacienti:

Co máš proti čajdově fábce?

Tak už jsem to konečně pochopil - pokud si jakkoli (ať už hnusně nebo hezky) někdo upraví auto, mají v tomto vlákně všichni právo mu ho bez okolků ztrhat a upozornit ho, že takhle NE. To ale pouze do doby, než totéž s autem provede známý či známý některého známého člena fóra - pak je to rázem SUPER úprava byť by se jednalo o totální bastl.

Když už chcete řešit úpravy aut, která nejsou Vaše (osobně nemám rád jakýkoli tuning, ale zase na druhou stranu to auto je něčím majetkem a jen on (eventuelně PČR) tedy rozhoduje o tom, jak si auto upraví) tak měřte všem stejným metrem.

Mě třeba ta opičárna místo kapoty na čajíčkově fábii rozesmála mnohem víc než samolepkový tuzing na některých oktávkách - ten totiž lze celkem snadno odstranit, zatímco uvedení tahohle zvěrstva do normálního a použitelného stavu bude mnohem složitější.

[upravil dne 22/7/2009 Medvěd]

čajíčka osobně neznám ani to není známej známýho...

Ta kapota měla opodstatnění...

Uznávám, že člověku kterýmu tuning nic neříká přijde jako bastl... Já osobně bych to tak do normálního provozu neudělal, ale to není auto na běžný ježdění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také o Čajíčkově Fabce nic nevím, jen jsem viděl toto video

které mě přesvědčilo, že to jezdí pěkně.

Správnej tuning by totiž vždy měl vylepšit nejen estetickou, ale hlavně technickou stránku auta. U vystrčenýho turba mi právě nějak uniká ta vylepšená funkce :myslim Na tomto autě je to ale blbý příklad, protože to má k tuzingu daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čajíčkova fabia 1.9 tdi 4x4 cca 230 kobil se sekvenčním řazením opravdu žádný bastl není,je to auto upravovaný speciálně na závody a osobně vám řeknu že třeba jízdu z prahy do jihlavy by nevydžela, to auto je stavěný ůplně na něco jiného než na provoz, pár info tu:

Motor : ASZ řadový vznětový čtyřválec s přeplňováním turbo GT2052 velké vstřiky kompletně předělané sání s karbonovým airboxem výfukový systém průměru 75mm a další spousta \"maličkostí\"

pohon : 6tist. Převodovka systém haldex, zadní náprava přizpůsobená z BMW E30

podvozek : pneumatické měchy v kombinaci s tlumiči HP sporting

brzdy : marian 330 vpředu, čtyřpístkové brzdiče marian 312 vzadu, originální brzdiče RS hydraulická ruční brzda vlastní výroby

post-0-14109608478406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 wooody: Super, tak je to auto na závody. Každopádně když si vezmu práci jakou tomu věnoval, kolik to stálo peněz a celkového úsilí a může s tím jen sprintovat pár metrů, pro mě osobně mi uniká smysl takové věci. Rozhodně ale nic proti tomu, když si takhle někdo hraje. Osobně bych vyrobit takovou věc nedokázal, ale taky bych jí ani nechtěl ;)

Tématem tohoto vlákna je lidský nevkus. Fabia sama o sobě nevkusný auto po stránce designu a ta čajčkova je oprvadu nepěkná.... a je mi jedno, že ty díry v haubně a různé nasávače či vystrčené turbo mají opodstatnění. Pro mě je to hnusný auto (ikdyž auto je věc, která osádku bezproblému přepraví z Prahy do Jihlavy :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě tak před rokem nebo před dvouma,s tím myslím jezdil i ve volných chvílích nebo když se nudil normálně po silnicích,ale teď už se to asi nedá.Auto se mi taky nějak extra nelíbí,ale není to auto na krásu a myslím že když se postaví někde na srazu na plac,tak bude hezčí než kdejakej bastl ověšenej laminátem;)

PS: jinak toho mají víc http://www.turbodevils.cz/clenove/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, ty vozítka jsou každopádně, k, pozastavení. O vkusu, či nevkusu vždy rozhoduje majitel. Jednu chvíli mi to připadalo zábavný, a, čekal jsem víc \"parádiček\", ale teď je to jak hádka mimin. Každý je svého vozu strůjce, a, tak inspiraci se meze nekladou, ať už je jakákoli. Každý holt máme jinou míru KRÁSY. :):):)Pajky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...