Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne páčka blinkrů


zafon

Recommended Posts

Uf, prst se mi bude hodit, v nose nechám šroubovák ;-) Dík moc, sjel jsem několik vláken a mátlo mě, že se psalo o možnosti páčku uvolnit bez demontáže celého modulu. Měla být chycena 2 šroubky, zřejmě ale jiný ročník, já mám 2003... Každopádně díky za super návod, až vyrazíš směr Ostrava, přihlaš se o pivo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím pánové, tak tento problém řeším taky. 206 SW 1.4 HDi 2003 nový typ páček. Při zapnutém stavu ať doprava či doleva po 3 zablikání přestane blikat,poklepem bliká znova. Je problém i při dálkových světlech samy od sebe se přepnou do potkavacích. Zapnutí mlhovek ať předních samostatně nebo obě naraz(předek zadek) tak se po nějaké době samy vypnou. Páčky už jsem měl sundané podle návodu ten je opravdu stejný jako 307 (možná se liší v detailech) ale určitě super návod. Po rozdělání se vše zdá v pořádku, tišťák je na pohled dobrý možná bude zakopaný pes právě v něm, někde bude studenák. Uvidím ještě jednou to rozdělám a s mým kamarádem který se dost dobře vyzná v mikro elektronice to zkusíme opravit. Jak se píše výše v létě to celkem funguje ale v zimně děs. Kde kolegové z Francie udělali chybu. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak jsem dnes vytáhl svoji 206 cc a jel ji projet ale stalo se mi že pravý blinkr párkrát blikl a dost,takže domů do garáže a sundat páčky.

Myslel jsem že budou špatné kontakty ty jsem vyčistil kontaktolem a prověřil kolíčky ty vypadají dobře smontoval nasadil a stejná závada.

když zapnu pravý blinkr funguje normálně,zapnu levý blinkr blikne asi 5x a rozsvítí se pakubka(bez zapnutých světel)po lehkém dotyku páčky ale opravdu lehkém blinkr normálně bliká,při rozsvícených světlech světla zhasnou a blinkr také blikne asi 5x opět lehký dotek a vše funguje.Tak nevím čím to může být.

Páčku na blinkr mám s páskou opticky plošnák také v pořádku.Myslíte že by stačilo koupit novou páčku a vyměnit nebo je to závada v elektronice?

Díky za rady Zeedee

 

20200213_175417.jpg

20200213_175747.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentně s tím zkušenosti nemáš ;) Slož to, pošli to poštou nebo se zastav u Honzy (kontakt jsem dával výše)... to co popisuješ je přesně problém výrobce páček.. zachvíli je máš zrepasované a máš klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Na naší 206 (výroba 10/2003) budu muset řešit stejný problém - občas přestanou jít blinkry, trochu na páčku přitlačím a zase jedou.
Jak se to aktuálně řeší? Nastal ohledně způsobu opravy nějaký posun?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...