Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne páčka blinkrů


zafon

Recommended Posts

ahoj, když stojím na místě a budu odbočovat a zařadím blinkr, tak mi po chvíli přestane blikat šipka. Musím na páčku lehce zatlačit a zase se rozbliká. Vypadá to na špatný kontakt.

nesetkal se někdo s podobným problémem? Případně nerozdělával někdo ten páčkový systém, abych věděl jestli se do toho mám vůbec pouštět :-)

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jj prelom 2002/2003.. ale aj tam su rozne druhy.. ja co som mal packu z 2002 a teraz menil na packu uz z 2003, uplne inee to je vnutri a obidve su gulate... samotny uchyt v strede je iny

rozobrat a vycistit.. pomaly lebo obcas z toho vypadaju take male srandy :) ani pokazit sa neda,

trosku nervov alebo hrania sa...ale uz som asi 3-4krat rozoberal :):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niee, daa sa to, urcite, nic extra to nie je, len na tej zakladnej doske suu cudliiky, ktore zapadaju do pacok a ako hybe paacka tak sa tie male umele hmoty posuvaju, nastavit pekne, dat tam packu pridrzat...skusit a pekne opatrne pomaly spojit a potom zacvaknes

ja este raz budem rozoberat, ale neviem kedy, mozno o mesiac. tak by som mohol nafotit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: NO3IA

a proč to pořád rozebíráš?

dodelaval jsem palubni pocitac

a kedze nemam hmlovky, tak ani kaplicku na prepinani udajov na dispalyi jsem nevedel vypacit a upravit.. a musel jsem menit paacky - celej COM2000

jenom co mam tak tam konektory na airbagy odcvakli kdyz davali dole :myslim a tedka co jsem zohnal druhy paacky, tak tam zas je spatnej kontakt taky na airbag a po nejakom case hlasi Fault Airbag.. no a musim ti povodni odcvaknuty kable predelat, koncovky mam ,jenom to musim napojit nejak..ale tedka nemam cas.... takze kv tomu budu este raz a doufam posledny krat rozebirat COM :):nevim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tiez som to teraz rozoberal, 206 rok vyroby 2001 po odmontovani krytu pod volantom odkrutis dve srobky ktore drzia celu packu, potom ju vytiahnes a odpojis kable. JA som odobral spodnu cast, len uvolnis 4 take zacvakavatka ( kde sa spaja plast s plastom ), vytiahnes ( neboj sa nic nevypadne ) . JA som len ocistil kontakty a otocil o 90 stupnov take maly tycky na pruzinkach , ktore su zakoncene gulkou, ktora sa pouzivanim trochu obdrala. Tie sa pohybuju po takych kolajnickach pri prepinani svetiel a smeroviek. Zatial som tym problem so samozapinanim smerovky vyriesil. Inak je to robota tak na 20 min. A usetrene 2 000,- za naovu packu. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravim, měl sem podobnej problém co tu řešíte, taky se mi sám a bez příčiny spouštěl levej blinkr :-D napřed sem si myslel že je to někde špatně ukostřený (jeden mi odešel tak sem měnil žárovku), ale i po kontrole která byla OK pořád blikal...nejprve jen při otočení klíčkem v zapalování, pak i po nastartování, stačilo vždy zahybat s paškou nahoru dolu a bylo to OK, tak sem to nejak moc nerešil. Horší bylo, když přede mnou jednou začal uhybat borec na dalnici v pravym pruhu jen proto, že se ten blinkr sám spustil za jízdy a já ho přes muziku neslyšel :-D Tak sem si řek dost, rozebral to, a je to přesně jak říká \"matatko7\", nicméně mě vytekla ještě vazelína co to trošku měla mazat do těch kontaktů a dělala tam kraťas, takže sem to vyčistil, vrazil zpět a je to OK a taky 2000,- ušetřený :-D PS: jen bacha jak to budeš rozkládat, je to ze dvou částí (horni a spodni část jde oddělat zvlašť), tušim že v dolní polovině je ovladani světel, mlhovek, na to bych moc nešahal pokud to neni nutný :-D je to docela sranda složit, ale jde to. Nahoře by mělo být ovládání blinkrů, tak na to se zaměř (doufám že jsem to neotočil teda :-D) Jinak mám P206 2.0HDi r.v. 2000

[upravil dne 6.5.09 Joest]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: projozo

Ja mám r.v.04 a tam sú páčky z jedného kusu,tiež mi blbne pravá smerovka niekedy nebliká ale na tieti páčky si netrúfam.

hm, tie novsie packy boli skor bezproblemove, nove MUX packy 2002-2003 z casu na cas odchadzali...

ja truufam :D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: zafon

ahoj, když stojím na místě a budu odbočovat a zařadím blinkr, tak mi po chvíli přestane blikat šipka. Musím na páčku lehce zatlačit a zase se rozbliká. Vypadá to na špatný kontakt.

Přesně tak mi to začalo blbnout (r.v.2003). Připadá mi to docela nebezpečné, když si toho člověk včas nevšimne :( Doufám, že to zvládnu opravit \"podomácku\" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Mne zase blbne páčka ľavej smerovky len pri zapnutom nočnom svietení. Zhasne spolu aj s osvetlením palubovky a keď mám pri tom diaľkové svetlá zapnuté, tiež zhasnú (stretávacie zostanú o.k.) Stačí ľahký \"ťukes\" do páčky a funguje to ďalej. Zbadal som to, že to robí v zime, kým sa auto nezohreje. Pri dennom svietení je všetko v poriadku. Dá sa rozobrať samostatne ľavá páčka, či je potrebné dať dolu volant? Ďakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...