Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor HDI K.O.


Pepouch

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: kajvet

Původně zaslal: ThorR

200 jsem s tim jel poprve (a naposled) a rozvody tam byly nove pred 20 000km :myslim

Tak tady se nabízí otázka,zda byly vyměněny kvalitní prací:myslim

Pokud se trhne ojnice, tak to s rozvodama nemá co dělat (logicky);)

jo to je pravda, četl jsem to zběžně, myslel že to byly rozvody....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sranda byla i v tom ze jsem koupil novej motor a jelikoz jsem vycetl ze mam typ LFY tak jsem koupil LFY a ted s tim jsou prej problemy ze tam nic nesedi a musi se predelavat pac je jich prej vice, tak uz se to dela 3 mesice a dost me to uz sere ... a porad nevim pricinu proc, tak e bojim aby to neudelalo zase, ale snad uz budu mit stesti ... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se to rozebralo,a vzhledem k tomu,že je roztřískaný co se dá,tak jsem se rozhodl koupit tohle přes známýho v Německu.Je to 80kw,rok 2001,platinum,plně funkční se servisní knížkou,a když si vezmete cenu 1100 EUR,není co řešit,vezmu si z toho motor a zbytek rozprodám.

post-0-14109603853184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tka nevim.. ja sem to nasel tuhle karu za 1400,- EU... asi tvuj kamos ukecal.. ale kazdopadne tam pisou rok 99... ale nic o servisce sem nenasel, a interier je sedej ne cernej.. :-) jestli mi jeste monitor slouzi...

ale i tak za ty prachy dobrej kup...

Vsechyn info o aute sem nasel na germanskym webu, neodpovidam za jejich pravost, jenom upozornuji co sem se docetl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...