Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prave zpetne zrcatko se neodklopi uplne


lukash

Recommended Posts

Zdravim,

mam problem s pravym zpetnym zrcatkem - kdyz auto zamknu, automaticky se obe zrcatka zklopi k autu, kdyz nastartuju tak leve se v poradku narovna, ale pravemu chybi 3-4 cm a nedojede tak az do sve normalni polohy. Zkousel jsem trosku silou mu pomoci, musel bych ale pouzit dost sily coz se bojim. Pri odklapeni toho praveho jde z motorku zvuk jakoby dochazela baterka, jakoby ten motorek to neutahl. Mam sanci to nejak sam doma opravit nebo musim do servisu? Diky za rady

[upravil dne 27.12.08 lukash]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé se mě stalo včera ráno. Několikrát jsem to zkoušel a pořád se pravé zrcátko nechtělo úplně vyklopit. Motorek ke koncí šel jako by se mu nechtělo respektivě neměl dost proudu a síly. Jak sem si s tím hrál tak jsem si všimnul, že ve vnitřním oblouku je sníh a pod ním led. Sníh jsem vyfoukal a led jak jsem mohl oškrabal abych nic nepodělal zrcátku. Vzal jsem doma hodně nahřátou hadru a zrcáto ve sklopené poloze do té horké suché hadry zabalil. Chvíli počkal a otevřel zevnitř ovladačem na dveřích, zrcátko na podruhé už se skoro celé otevřelo no pomohl jsem mu trochu. Několikrát jsem to opakoval potom prostříkl VD a šlape jak hodinky. Teď to musím ještě promazat nějakým olejem protože VD je dobré na rozchození ale vytlačuje tuk a mazivo proto se po jeho vyschnutí musí znovu promazat nějakým tukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

a co kdybyste tu funkci přes zimu (mráz) vypli? Je přece jasné,že přes zimu tyto elektrohovadiny dostanou zabrat

právě pro přítomnost sněhu (ledu) v dráze pohybu...opravy v servisu těchto věcí jsou velmi drahé :myslim

Kiež by to bolo také jednoduché vypnúť to. Len cez dia.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: ozzy1956

a co kdybyste tu funkci přes zimu (mráz) vypli? Je přece jasné,že přes zimu tyto elektrohovadiny dostanou zabrat

právě pro přítomnost sněhu (ledu) v dráze pohybu...opravy v servisu těchto věcí jsou velmi drahé :myslim

Kiež by to bolo také jednoduché vypnúť to. Len cez dia.:nevim

odpojit káblík a nemusíš na dia ;) jen kterej to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: ozzy1956

a co kdybyste tu funkci přes zimu (mráz) vypli? Je přece jasné,že přes zimu tyto elektrohovadiny dostanou zabrat

právě pro přítomnost sněhu (ledu) v dráze pohybu...opravy v servisu těchto věcí jsou velmi drahé :myslim

Kiež by to bolo také jednoduché vypnúť to. Len cez dia.:nevim

odpojit káblík a nemusíš na dia ;) jen kterej to je

Ak má späťák vlastnú RJ, potom asi PP bude vkuse štekať, že porucha zrkadla.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem auto kupoval v bazaru tak přišel mechanik pomačkal tlačítka na dveřích a už to fungovalo.byl jsem z auta tak vyplašený že jsem si nevšiml jak to dělal.Vím že tro na nic nenapíchl. Pokud tady nikdo neporadí tak budu muset za ním zajíd a poprosit ho aby mě to deaktivoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne tiež raz niekto nasilu sklopil spetne u spolujazdca. Nechcelo mi to naskočiť na pôvodne miesto,ale naštastie som našiel tu spravnu polohu ( že som nasilu nasmeroval spetne ) a teraz to ide v pohode. Ja zamykam klučom,kde sa spetne nesklopia. Tiež sa mi zavru spetne na dialkove zamknutie, ale to používam len málo. Skoro vôbec teraz v zime. Tiež mám dojem, že stále sklápanie a vyklápanie spetných bude namáhané aj tie motorčeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tez mam s timto spolujezdcovym zrcadkem problem ale v tom ze se nezavira neboli nekdy se zavre ale vecinou ne:( neresil toto nekdo??Konektory uz sem skousel jen v zrcatku..

Killerr :Kdyz zamknes auto klickem sice se ti nesklopi zrcadka ale neaktivuje se ti ani ALARM ja parkuju na ulici tak raci dalkacem a to zrcadko raci sklopim rucne bo uz mi ho taky nekdo otocil jak sem ho nesklopil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radim Miki

Tez mam s timto spolujezdcovym zrcadkem problem ale v tom ze se nezavira neboli nekdy se zavre ale vecinou ne:( neresil toto nekdo??Konektory uz sem skousel jen v zrcatku..

Killerr :Kdyz zamknes auto klickem sice se ti nesklopi zrcadka ale neaktivuje se ti ani ALARM ja parkuju na ulici tak raci dalkacem a to zrcadko raci sklopim rucne bo uz mi ho taky nekdo otocil jak sem ho nesklopil..

Čiže keď som ja zamykal klučom, tak som nemal zapnutý ALARM? :o:myslim Teraz som si to prečítal v návode, že sa aktivuje ALARM len pri dialkovom ako píšeš. A pri zamykaní klučom sa dá aktivovať ALARM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killerr :Tak to nevim ja mam psa a bdyz ho nechavam v aute tak zamykam klickem.Parkrat sem zapomel a auto houkalo jak splasene:) ale v servise ti to urcite deaktivuji zalezi kolik si vezmou.Nebo je odpoj ne konektorech v zrcatkach a mas klid ale dej bacha jak budes sundavat kryty zrcatek (tet v zime bych to nedelal at nepolames drzaky de to blbe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...