Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím poradtě FAP 2.2HDI


P607

Recommended Posts

tak já pořád stejně - dolejvám aditivum, jednou za 100 000km filtr preventivně proženou horkou párou z WAPky a arvou (a arvu ne a ne sehnat!!!)

Poslední problém byl, (viz téma nekde tady :) ) když mi spadla hadice z turba a servis Peugeot to diagnostikoval na výmenu turba. Nahradila to hadice z LIAZ, ávie, nebo něčeho podobného, co jsem v sobotu v poledne sehnal. Od té doby šlape, jak má. Až na palivové čerpadlo, které se z ničehonic poroučelo ... - i to v servisu den predtím, když mi auto párkrát chcíplo diagnostikovali jako zanesený FAP a nabízeli nový, za 20 tisíc. Čerpadlo nakonec umřelo definitivně asi 14 hodin po diagnostice na křižovatce v Bratislavě, kde jsem málem zpusobil kolony až do Brna - našťestí jsem stihl zaparkovat na autobusové zastávce :)

Vyřešila to výměna čerpadla, stálo 3000sk, z bouračky.

Ale to jsem od filtru odbočil, i když tato závada byla diagnostikovaná jako FAP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zdravím všechny,

nám už taky kleklo podávací čerpalo v nádrži, ale kupodivu kleklo před barákem :D:D:D při -8°C. Jeden den jsme zaparkovali a druhej den motor točil, ale nechtělo to chytnout a pod zadníma sedačkama se něco podezřele hlasitě ozývalo (Nejdřív jsem myslel, že je zamrzlá nafta, ale při -8°C :o, to by musel bejt pěknej marast:D:D). Tak jsme v motoru odpojili hadici od naftovýho filtru, dali klíček do druhé polohy a nafta žádná nevytejkala, takže porucha jasná, čerpadlo KO:grr.

Jinak abych se držel tématu, Fap nás zatím nezlobí, byl už jednou měněnej asi při 90tis/km + dolitý aditivum. Teď je tam asi 140tkm a pohoda.

Ale jen tak dál, je to tu velice inspirativní čtení:super:super.

PS: P607,2.2, automat,starej model..:papa

[upravil dne 25/1/09 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne čerpadlo blblo postupne... pri prudšej akcelerácii mi z ničoho nič skapíňalo auto, čo bola pri predbiehaní velká paráda. Predbiehaš kamión, oproti Tebe druhý a auto bez motora. :D

toto sa stalo asi 15x, potom to odišlo nadobro. Našťastie som to rýchlo a lacno zohnal, takže to bolo v pohode.

ja mám nabehaných 250 000km, chip je v aute asi od 90 000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Guest Šindy 307 SW 125 kW
Původně zaslal: karelr77

Dobry den, procitam tady vase prispevky a chtel bych nabidnout pomoc. Dokazu zcela bezpecne odstranit FAP - filtr pevnych castic na vsech modelech PEUGEOT CITROEN to znamena zadne dolivani aditiv, zadna nucena regenerace, zadne vyplachovani atd. Dusledek nizsi spotreba cca 0,5l vyzsi vykon motoru. Uz jsem jich odstranil stovky tak ze stoprocentni uspesnost. Pokud by jste nekdo potreboval ozvete se.

Kolik by stálo provedení tohoto zásahu?Po odstranění Fapu se musí přehrat software, aby nehledal Fap jestli se nemýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujímavé, až mám chuť tam najbližšie tu naftu hodiť, ja som na aute urobil 15000km, a ešte mi dútnik nesvietil, a auto mi ide stále...hmm...nie všetky modely mojú toto hlásenie, pokiaľ viem, a to po koľkých km regeneruje závisí od prevádzky, nie od km, to má Libor pravdu...ale inak dík za info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: denoo

Neviem ako vy,ale si myslim, Stoji to zato dat dole ten fap, mne ked sa poruca, idem ho dat prec,

ako myslis ze ho bude pocitac hladat , o ziadnom prehrani sw nebola rec, :myslim

[upr

avil dne 2.3.2009 denoo]

kto na slovensku dokaze odstranit fap filter.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

FAP bych neodstraňoval,je možné že v roce 2017 nebo později, budou kontrolovat všechny katalyzátory (měření pevných částí) a co potom??,bez kamarádů NEPROJDOU !!! 

 

Mokrá cesta - do nádrže se vstřikuje při každém dotankování adtitivum (např. EOLYS), které se váže na naftu a takto vzniklé saze začínají rapidně oxidovat (hořet) již okolo teplot 420 °C. Aditivum tedy snižuje zápalnost sazí asi o 150 - 200 °C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...
Dobrý den, (ahoj)
Chci se zeptat jestli někdo neřešil filtr pevných částic a jeho vypalování během jízdy.
Jde mi o to že nevím kdy probíhá proces vypalování a kolikrát tento proces neproběhl až do konce a tím se FAP vlastně zanáší a znehodnocuje.
Napadlo mě jestli se nedá na to připojit nějaká kontrolka (12V žárovka), kterou bych si vyvedl někam do auta a tím pádem bych věděl kdy proces probíhá?
Nevím zda to jde a jestli je to proveditelné?
Děkuji za jakoukoliv myšlenku a odpověď.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...