Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...

Tak v první řadě bych rád zdůraznil, že takto to tam vypadá každý den nehledě na aktuální práce na silnici.. Už 4 roky co tu na Veleslavíně pracuju :) Ale většinou jsou tam jen dvě auta, tentokrát to vyšperkoval tím chodníkem :) 

Ale zpátky k věci, když si to rozeberem.. Ty dvě značky zákazu zastavení vůbec neřešte, ty jsou jen a pouze před tím vjezdem a platí to jen mezi nimi. Mezi nimi je taky umístěná značka zákazu vjezdu, pod kterou je doplňková tabulka "neprůjezdná oblast" a "za 400m", pod tím máme ještě značku slepé ulice. Od tohoto místa také začíná zóna 30 a zóna zákazu stání + zákaz vjezdu náklaďákům a autobusům. Zóna zákazu stání se ovšem nevztahuje na vyznačená parkovací místa - pár metrů je vidět i značka která udává začátek vyznačených parkovacích míst :) 

Druhá věc je ta, že ta "neprůjezdná oblast" je normálně průjezdná a slepé to není (několikrát odzkoušeno), co jsem se ptal dělníků kteří tam za těch 400m pracují, tak to ještě tak měsíc průjezdné bude. Ale to sem nepatří..

Každopádně může ještě přidat pro pobavení video, jak to na vyfoceném místě vypadá když přijedou dělníci na oběd a chtějí zaparkovat v té křižovatce (ti tam společně s tím Mondeem parkují nejčastěji). Nebýt toho jednoho který řidiče upozornil že je za ním auto tak by do mě snad i nacouval (já couvat nemohl protože zamnou jezdila auta). Ale karma aspoň trochu zasáhla, když si odrbal zadní nárazník o značku :) 

PS: Bohužel se mi videa rozdělila a teď v práci nemám žádný video editor. Sprostá slova omluvte :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...