Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

před 7 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Tak to se potkali talenti dva🤣 No vlastně 3 když vidím tu Toyotu 🤣

Možná to je jedna příčina a dva důsledky.... :roker A možná jsou to tři důsledky a příčina už odjela.... Občas je jedinec k takovému "zahození" donucen okolnostmi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Možná je to třídvéř.... :D
Pamatuju si, jak tu kdysivá někteří majitelé hlavně kupátek svoje podobné parkování omlouvali právě velkýma dveřema a že prý by normálně nevystoupili, kdyby parkovali mezi lajnama 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd pravda že ty dveře u kupátek jsou strašně dlouhý :D Některá místa pro mě fakt nejsou, třeba takový podzemní parkoviště v OC Nový Smíchov.. Ale nikdy jsem přes dvě neparkoval, prostě jsem si hledal místa kde se dalo otevřít, případně jsem nejdřív vysadil spolujezdce a až pak zaparkoval. A zrovna tam je dost běžné že spoustu lidí parkuje evidentně úmyslně přes dvě park. místa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 do této rubriky jsem ještě nepřispěl ani nedal foto :myslim, jsem celkem benevolentní k parkování jiných, tak uvedu proč :)--je mi celkem u zádele, jestli někdo zabere dvě, nebo tři parkovací místa, protože normálně parkuju daleko od vchodu, kde bývá placu jak na letišti...,  no a protože většina mladých musí stát u vchodu, nejlépe na invalidech s audi bmw a mercedesama :aut, tak ať si tam dělají co chtějí, pokud to ani Policii nezajímá 

ale hlava mi nebere, že když zaparkuju kilometr od vchodu hypersuper a stojím tam sám, tak proč po nákupu jsem obklopen jinýma autama 🙈😂😯😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PaKr - řekl bych, že vyskočila pádivka a nezabrždené auto se samovolně rozjelo....

Taky jsem kdysi zažil na vlastní kůži a nikdy už nechci ten zážitek prožít znova.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...