Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Hele nevím, do Opletalky moc často nejezdím, snažím se vyhejbat parkování v těchto místech, protože to je vždy o nervy. Vidíš parkovací místo v protisměru, ale říkáš si že nebudeš prase abys to tam otáčel přes šrafování, tak popojedeš dál a když přijíždíš zpátky, koukáš jak se tam frajer otáčí přes přechod a hurá parkovat :P 

Každopádně brát dvě místa je prasárna, a vůbec mě nezajímá nějaký "chránit lak" atd.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co na to mp? Já si pamatuji, že jsem jednou zaparkoval na vaclavaku hned u mc Donalda na invalidovi a ještě než jsem otevřel dveře, tak u mě byli mp jestli si nedělám srandu, že tam parkuju... A to jsem měl jen v mc vyzvednou objednávku (vzít tašku a jet) ... A donutili mě preparkovat... A to byla skoro pulnoc😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já to místo ve stínu prostě chtěl.. :D 

A rovnou dotaz pro zajímavost, co děláte vy když na parkovišti potkáte někoho kdo stojí takhle přes čáru? Hledáte jiné místo nebo to tam nacpete? Já to tam už v takových případech regulérně cpu, ale jen "spolujezdcem na spolujezdce" - řidiče bych nikdy nezablokoval.. Vychladlé auto pro psy je mi důležitější než případné riziko odření 

IMG_20220709_095421.thumb.jpg.c76fc76c8c9b6e76d9b8a1c35efb5ec4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když stojí takto hloupě a má na druhé straně místo, tak proč ne ??? Ale ty hafany jsi si odvedl ssebou předpokládám vzhledem k zavřeným oknům . . .  🐶  Ale pravdou je, že tohle je už hodně na těsno a spoléhat se na to, že ten druhý zvládne vyjet . . . no nevím. Na šířku zrcátka to ale klidně loupnu, v Práglu je málo parkovacích míst 🙊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Rikic339 napsal:

Já to místo ve stínu prostě chtěl.. :D 

A rovnou dotaz pro zajímavost, co děláte vy když na parkovišti potkáte někoho kdo stojí takhle přes čáru? Hledáte jiné místo nebo to tam nacpete? Já to tam už v takových případech regulérně cpu, ale jen "spolujezdcem na spolujezdce" - řidiče bych nikdy nezablokoval.. Vychladlé auto pro psy je mi důležitější než případné riziko odření 

 

...nenadelas nic. Muj otec (75 let) s artrozou 3 stupne se bez 2 fofr-klacku ani nepohne. Zastavil by zrovna tak (ma dokonce stejnou stribrnou Dachnu - on to ale nebyl), pac by jinak z auta ani nevylezl - kdyz by nemohl otevrit predni dvere na doraz...  A invalidu si vyridit nechce....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2022 at 21:25, ozzy56 napsal:

mno Véno, asi mě nebudeš mít rád, ale nezkontrolovat návěs, ani nezabrzdit tahač 😯, a proč jste vlastně jen najeli k návěsu a nenajeli na točnu ?  normálně se přece najede na točnu až zacvakne zámek a až pak se zapojují hadice a elektrika...😉

No takhle se zapřahalo protože to byli návěsy se sníženou skříní a byli na tom klasické chladicí agregáty které aby se vešli byli hodně u podlahy a pod tím agregátem bylo málo místa a celkově když se to zacvaklo tak bylo mezi kabinou a tím agregátem málo místa.  Když jsem tahal standartní chlaďáky tak jsem zapřahal jak popisuješ cvaknout kozla do návěsu a pak teprve dávat propojení.  omlouvám se že reaguju takhle dlouho ale nějak jsem zapomněl že jsem tady něco psal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mi Véno připomněl časy, kdy jsem měl na starosti flotilu kamionů a náklaďáků jednoho velkého českého dopravce. Přepřahali jsme návěsy jednoho velkého mezinárodního dopravce a ti měli přímo v podmínkách, že nejdřív se zacvakne kozel do návěsu a pak se propojí hadice. Jednou si to někde zauditovali a přišla mi stížnost na manželský pár, který jezdil ve dvojce a byli nesmírně spolehliví. Trochu jsem se divil, ale když se objevili na parkovišti u centrály, tak jsem si zašel pro vysvětlení. Vysvětlili mi, že musí nejdříve propojit hadice a až pak zacvaknout kozla, protože když to udělají opačně, tak se k hadicím nedostane paní přes prsa a pán přes břicho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tej době jsem břuch neměl takový že by mi překážel při práci nebo něčem jiným ale bylo to prostě o tom že nasoukat se mezi boudu a návěs a ještě tam manipulovat s hadicema a kabelama bylo složitý a vždy se u toho člověk zaprasil takhle se nacouvalo pod návěs aby se schovala točna a bylo tam dost místa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dostal za sklo :) Prý někde pospíchal a tak auto někde zahodil, více jsme z něj nedostali. On to moc neřeší, kolikrát i na firemních místech stojí tak, že si musím dojít pro klíče a cuknout s autem aby jiné auto mohlo vyjet :) nemluvě třeba o bordelu které v autě zůstane :D ale to už s parkováním nesouvisí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...