Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Péťo ale podle dodatkové tabulky tam je 1 místo pro MP takže tři cizí auta by tam stát neměli nikdy. Takže pojedu kolem a potřebuju zaparkovat a stojí tam 2 auta tak jedu dál stojí tam jedno + jedno MP můžu zaparkovat. Myslím si že smysl to dává četníkoj je ve své podstatě jedno jestli bude stát na jednom nebo druhém kraji nebo uprostřed toho parkoviště důležité je aby na ně zbývalo místo pokaždé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale mě jde o dokazování, kdo parkuje špatně, když tam budou 3 auta. Pak jedině ten kamerový záznam. To mi přijde opravdu ujetý, ale jak píšu, ve Vrchlabí je možné vše. Proč jen jednoduše namalovat parkovací místo, když to jde i složitěji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam budou 3 civilové, tak bych to určil podle nastavení park. hodin a pokutu dostanou dva, protože je jenom jedno místo na hodiny a jedno pro MP - ti asi chtějí pohodlně parkovat :D

 

A pro změnu páteční kousek z olomoucké fakultky - ten místo snad ani nehledal...

IMG_20220429_125944.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by hledal misto ?? ma audi ten to zahodi kam se mu chce

jinac nevim jestli sem to tady uz psal - nejaky mesic dozadu u Kolinkseho nadrazi prjelo auto zasobovat Kebab
zahodil to na chodnik - vedle ktereho vede pruh pro cyklisty a jelikoz vchod do provozovny je blizko krizovatce stal za hranici krizovatky na prechodu pro chodce

pro ejho smulu okolo jeli MPici :P z*ebali ho na tri doby a poucily ho ze za krizovatkou za rohem je sice K+R ale tam by to jeste pochopily
a jako bonus auto melo protekcni SPZ za 10 tisic

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
před 5 hodinami, Péťa napsal:

když tam budou 3 auta

3 auta? Za našich mladých let bývalo 1 auto + 1 auto = 2 auta 🤔

20220425_120407~2.jpg

 

A v jakém pořadí mají parkovat je myslím z pořadí značek jasné. 

Dělící čára je tam na zemi jen jedna. Duster ji má pod zadním kolem 😄

 

20220425_120407~3.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

To že je architekt debil, to už předvedl v první fázi rekonstrukce hlavní ulice, rekonstrukcí náměstí vloni to dovedl k naprosté dokonalosti 😄

Zálivy pro auta s kolmými nájezdy a výjezdy, které nelze uklízet od sněhu technikou, s obrubníky vysokými tak, že tam zůstávají přední nárazníky, chodníky vydlážděné asi 8 různými druhy dlažby, nepoužitelné lavičky, atd... 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Rikic - souhlas, taky jsem si touhle zkušeností prošel

V mém případě mi ale ujelo naložený Ducato v České Lípě v Moskevské ulici. Vyběhl jsem z auta do krámu v domnění, že tam mám vraženou jedničku (ručku jsem u Ducata používal nerad, páč byla na levou ruku mezi sedačkou řidiče a dveřma). No asi ta pádivka nebyla tak úplně kouslá a když jsem byl v obchodě, tak musela vypadnout. Každopádně já zareagoval až ve chvíli, kdy se ulicí ozvalo výrazné troubení - pohled směr ven z krámu prozradil, že červený auto před výlohou nestojí a v ten moment se ozvalo temné "řach". Z krámu jsem vyloženě vyletěl a byl jsem u auta (asi 150 m) tak rychle, že si potrefený taxikář vůbec nevšiml, že jsem v autě neseděl a začal mi vysvětlovat, že vycouvávat z jednosměrky je cypovina. On na Octávce měl jenom křuplý nárazník, já na Ťukátu prohlý zadní nárazník a promáčklé obě křídla zadních vrat + popraskaný plastový lišty. Naštěstí u toho nebyli cajti a tak jsme to jenom sjeli společně nahlásit na pojišťovnu, já dojel celý kolo a odpoledne se hnal za kamarádem do Hronova, který mi to (vyjma těch plastových lišt) přes noc dal dokupy (ani lakovat se to nemuselo).
Že to auto odchytil onen drožkař bylo ve finále velký štěstí - kdyby Ducato vjelo až na hlavní nebo sejmulo někoho na přechodu, mohlo to bejt o dost horší

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...