Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

před 4 hodinami, ozzy56 napsal:

a bude hůř--u nás mají v jednom bytě i 4 auta 🙈😉

Mě tady vymr....dal z bytovky naproti,že nemůže zaparkovat v naší ulici,že mám venku tři auta a beru místa. Tak jsem ho slušně odpálkoval ,že mu je po tom h...,že jim před bytovky taky nejedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak 3 auta na rodinu .  To ještě asi i pochopím aniž by se mi zvednul tlak , ale co mi tlak občas zvedá je MB sprinter v té nejdelší verzi asi 12 osob s UK značkou zaparkovaný přes 4 stání !!!  Jako už mi ten němec občas schová myšlenku či informaci, ale někde v šuplíku jsem měl zastrčenou informaci, že v obytné zoně je zákaz stání vozidel nad 3,5 tuny či tak něco . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ten nejdelší Sprinter je často na Bčko, tedy do 3500 kg. 

Jsi si jistej, že je to fakt plnosedadlo? Páč zhusta jsou tyhle nejen UA skleníky max. 8 + 1 právě proto, aby s nima mohl jet kdokoli bez tachografu, povinných pauz a bus řidičáku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistej ne , protože má ty černý skla a očumováním zblízka stejně nic nevyřeším . . . 😞

Tak tady je , ale přes ty černá skla není vidět kolik to je jestli 9+1 . . .  Každopádně : zase stojí jak píčus - před popelnicema , takže nevysypáno . . .

obrazek.png

Upraveno uživatelem Klemoň
vloženo foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 5. 10. 2021 at 19:48, Klemoň napsal:

No jistej ne , protože má ty černý skla a očumováním zblízka stejně nic nevyřeším . . . 😞

Tak tady je , ale přes ty černá skla není vidět kolik to je jestli 9+1 . . .  Každopádně : zase stojí jak píčus - před popelnicema , takže nevysypáno . . .

 

Aby nemusel mít BUS papíry, tachograf a podobný cypoviny, musí to auto být 8 + 1, cokoli víc už je na Dčko (i ta Tvoje zvláštní varianta 9 + 1 :D ) 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zahazuje "sdílené auto" 

 

IMG_20211022_173627.jpg

 

 

A tahle dodávka je už od úterka takhle hezky zavřená. Nevím, jestli chtěl vyjet nebo ne, ale pokud jo, tak dost těžko. 

Jinak tu v okolí parkuje už rok, bude to někdo místní, i když má Jčkovou RZku

 

IMG_20211022_173703.jpg

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jde o to, že "nevezme rejd", aby s tou obludou mohl vyjet. Možná, kdyby nestály za ním auta podle chodníku.... 

Ale pokud Octa není náhodou taky jeho, tak bude s minimálním rejdem couvat až k mým dveřím (když tam nebudu stát já, bude tam někdo jiný, páč se tu takhle parkuje běžně) a tím skončí, páč ještě pořád nebude čumákem venku z díry. 

Možná by to šlo na X pokusů, ale jednoduché to kluk mít nebude

P. S. 

Octa i LTčko stojí pořád stejně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim s crafterem (nebo to je sprinter ??) sem nejezdil - ale tohle si myslim na 3 cuknuti krasne vytoci -
ono dodavky maji az prekvapive velke rejdy oproti osobaku

PS: nebo to vezme na curaka - skoci na chodnik a vyjede az na dalsi krizovatce :P

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě už cosik s dodávkama odjezdil a tak jsem prostě na první pohled viděl, že vyjet z tohohle nebude sranda. Pokud by měl točit, tak mu ten osobák nedal žádnýho fóra na přední převis. No a naše ulice je široká tak tak na průjezd popelářů, tzn. že se auto dlouhé přes 5m na štorc taky nevejde... 

No nic - třeba překvapí a v pondělí vyjede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju délka L2 max L3 (do 6m). Jezdím s ní denodenně v práci a dostal jsem se z horšího bez ztráty kytičky.

Mým odhadem dodávka cca 6m dlouhá, okta ho kreje tak 4m a k Medvědovu Fordu to je od rohu okty na straně dodávky víc jak 6m. Asi nevyjede napoprvý, ale dodávkářs takovou věcí musí počítat. ;) Podle mě tam možná i takhle sám zajel.

Malý rejpnutí: kdyby ten Ford stál rovně u obrubáku měl by to ještě jednodušší. ;)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...