Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Sitler - souhlas. 

U nás je mezi ulicí a chodnikem asi 2 m pás pseudotrávníku (prochcaný hlíny, kde stejně nikdy nic nevyroste) a ještě před lety tam motorky běžné stávaly. Pak ale Prahu oběhla ve všech možných médiích fotka, jak si Praha 7 pořídila speciální botičku (samozřejmě náš úžasný aktivistický starosta Čižínský) na motorky a od tý doby jsou skútráci nuceni se cpát mezi auta a všichni je samozřejmě milujeme. V tý době byla v naší ulici motorka jevem občasným, dneska jednak kvůli těm sdíleným skútrům a druhak z pochopitelné lepší mobility je jen u nás motorek určitě přes 10. Kdyby mohly stát na tom pseudotrávníku (jak je to vidět na fotce) nebo na kraji chodníku, všem by se ulevilo (ale to by se důchodci ubonzovali).

image.png.6a6a0023ed949265c610af52775bf1f0.png

Jsem si až teď všiml, že je to focený přímo u nás před barákem :D

https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-krimi/376134/boticka-na-motorku-nebo-skutr-prazska-policie-tvrde-zasahuje-proti-stani-na-chodniku.html

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale takhle ukazkove to navadi poskytovatel skútrů, aby byly parkovany. Nestat hned za autem, aby mohlo vyjet...pri půjčení se skútr fotí, aby to lidi neparkovali jak prasata právě na chodníky, přechody a různé jiné nevhodné místa. Taky je otázka kde je vymezena zóna na vrácení skútru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd To netuším, ale možné to samozřejmě je. Nekoukal jsem ani na stránky poskytovatele, jak má být skútr ukázkově zaparkován. Chápu že mít to nalepené na nárazníku je špatně, ale stačilo by aby byl 40 čísel daleko a pořád by se tam dalo zaparkovat. Takhle tam nedáš nic - možná jen Smarta :) Každopádně ráno bylo místo uplně prázdné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych měl fotit každého kdo parkuje jak blb, tak tady dávám tak padesát fotek denně. Včera jsem byl na pravidelné návštěvě nemocnice a co jsem vše viděl, to byla síla. Takže nevím, co by mě ještě mohlo překvapit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovinu - tohle jsou vyhrazenỷ místa pro zásobování, přes noc bych to tam klidně hvízdnul taky, páč je minimální šance, že bych tam někomu vadil. Je ale jasný, že brzo ráno je třeba zmizet a nechat místa těm, co na ně mají nárok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem jezdil ještě do práce a přijel někdy pozdě večer po tmě a bylo plno,taky jsem jednou stál ,oni ti "ochranáři" přes noc projižději  a ráno jsem měl na okně cedulku,dostavit se na služebnu,nebo jak to bylo,dostal jsem  tenkrát pouze třístovku a aby se to víckrát neopakovalo,od ty doby si na to dávám pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je holt nevýhoda maloměsta vůči Praze. Já, když jsem ještě doma parkoval dodávku a dorazil jsem domů pozdě odpoledne nebo večer, tak jsem auto vědomě nechal zaparkováno jak to vyšlo = aby se kolem mě dalo projet a věděl jsem, že pokud se zdekuju ráno do pryč (vyjíždíval jsem mezi 6 -7 hodinou), tak bude klid (pokud nenarazím na aktivní nové koště).

I Ti MPci jsou totiž lidi a tak většinou chápou na čem má smysl bazírovat a nad čím mávnout rukou (nebo se otočit zády).

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...