Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

V 20. 6. 2021 at 12:40, Medvěd napsal:

Fruktis - to mohlo mít opodstatnění v době před čtvrt stoletím. Od tý doby máme drtivou většinu aut vybavenou katalyzátory, FAPy, EGRy a spoustou dalších eko-fičur a tak to, kde má auto výfuk nemá jeden ani poznat. 

No to neznamená že to auto nesmrdí a nevypouští bordel, když startuje. Ale jak jsem slyšel, tak prodávám :) A co si budeme povídat.......taková vovce v tédéí umí pěkně hulit i s ekofičurama.... vovci berte jako příklad, každý nechť si tam dosadí svého třídního nepřítele dle svého vkusu :D 

 

Třeba včera tu parkovala u nás audina, poměrně nová rok dva....a ten smrad co tu nechala po startu byl humus...ještě byl špatnej tlak, tak se to drželo u země...

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichVa To je ještě dobrý! To kdybys viděl u mě, tak to je skoro vždy super exot, někdy nafotím, ale pošlu radši SZ, nechci...

@Vena garážmistr Nedávno jsem jel s odtahovkou a vlekem, a tam kde jsem měl auta vyzvedávat, na mě pán mával abych tam zajel popředu... :-) No nevěřil jsem mu (domeček na vesnici) a dobře jsem udělal, za domem byl kopec a vycouvat by pak byl nesmysl... Už zacouvat tam bylo trochu těžší...

Foto z května, proč nezacouval/a víc dozadu???

 

papa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...