Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Já teda někdy na poslední pohled vnímnul zvýšené obočí mé ženy a buď mi to docvaklo, že se bude nakupovat, nebo ne a věci do kufru jsme cpali mezi auty. Naštěstí už velké nákupy v autě nevozím a tak už ani parkování pozadu ničemu nevadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 6. 2021 at 21:02, Akoc napsal:

Pripadá mi, že zacúvanie je prácnejšie v snahe zaparkovať kolmo a ešte sa trafiť pekne medzi čiary.

To je pěkná hloupost . Parkování kolmo k chodníku je vždy snažší pozadu, protože přední náprava lehce koriguje směr / natočení vozu. Při parkování po předu udělá se zadní částí kulové. A pak to vypadá jak poslal Pepito. Problém s parkováním pozadu mají jen ti, co opravdu neumí používat vnější zrcátka . . .  :papa

To ale neznamená , že neumím parkovat popředu - viz foto jako důkaz místo slibů 😂

Výše uvedený text nikoho nenapadá , pouze je vyjádřením názoru a letitých zkušeností autora s tímto způsobem parkování  😎

Pro @Pepito  Už jsem lezl do auta i kufrem , protože dveřmi to nešlo ani na jedné straně. Hlavně že ti vedle měli tolik místa jako na tvém fotu :super

uQyyUhFhkANyPf12O2OZH6tmGM53amx6l4Fi7qum18SjSDMDiKf9hScsziJVT9uYanO_U7RLMC-gZIW9nCri4Vm07ZCi0nGC6I8oJIQvOB7ycf6XilTBM4VemLPkZ48ipjU9wH-rhgU3wOzITsLlwxx0uCBa_ktuvk98I-R39Fw_mKWCMeSX5_ixFyBrJWomkbnes3IaYDXcdPfSbehBQGp9sZxJ5CBh5HgJS4JkrgY66wJm8ji360ycJsQGLYJ_5mcISo-fN3uUDD5OSr6fnFpab0u88gwHScQFIbyrNrB5-UXK6c5Bd8N7Fa4Cy1avmQWxRXbc1pzt5U03dH-SEXR80xEhQyV5rbQ8VeLUeEJjWKMqifc8yVUNW2s_ExcI8V2T3HjwshukVFVTfbOWbgMjMNQPt3C6gPjVgna4Cu_bjmYMri7jMvrXzDyllFf6zDnCraWwL4v5hFMxvdrXYHu7rAEtwTiOYZFp3IADwoclNT6XwXSAvcTnz8_mYeAsz0Lx2IV42ZMW4x2uruSEKUDSDMGSBOOAr4_aPajpoX5hzB5NGsOwuwrxH1Jg3O_wkoqjMSaKZGqbGjOb5C58hjPobbeYJXLRSpsvr0GDdoyaCBAOGt95l4U_mgJp18CYMy8i-WUnzWamn8BdDyfNfwv0oKs8ETIjcSRhkHN34-L01Si3JtAqtTjFDyc6V5HRXoosnJrsZG9zIu3CXDaefXE=w1643-h924-no?authuser=0

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já taky, pokud je to možné vždycky do parkovacího chlívku couvám, mimo případu kdy potřebuju nechat přístupný kufr. Jde mi to mnohem líp, než parkovat popředu 😆.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hle Pepí, víš dobře, že já se tu nebojím napsat co si myslím. Až občas přidělávám práci Moderátorům . Ale někteří jsou vztahovační a hledají problém , tam kde není a tak jsem se v rámci dovolenkové chvíle volna opevnil jak naši politici 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím couváním do parkovacícho místa nebo parkováním obecně. V AŠ nás učil že při parkování je vždycky lepší zacouvat aby jsi vyjížděl po čumáku neb nikdy nevíš jak moc budeš pospíchat s odjezdem.  No vztahoval to třeba k tomu že když pojedeš za paničkou a nečekaně se vrátí manžel tak je vždy jistější odpálit dopředu než vycouvávat z řady a pak se znova rozjíždět že největší šanci vytáhnout tě z auta má manžel v tom okamžiku kdy zastavuješ couvání a rozjíždíš se. Tohle jsem teda nikdy nezkoušel ale je fakt že doma už se mi častokrát vyplatilo dát si tu práci s tím couvnout do dvora hlavně v době kdy jsem jezdil na autobusu a měl jsem zaspávací období. Zas jiný člověk který mě taky spoustu věcí naučil tak ten zásadně zajížděl do dvora popředu ale ten by trochu paranoidní protože si myslel že každý druhý kdo jde okolo tak mu chce auto ukrást nebo podpálit barák. Ten zas tvrdil že když zajede popředu tak když mu budou chtít auto ukrást tak jim to bude trvat déle. Jako asi na tom něco je ale já teda všude raději couvám.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera u koupaliště jsem měl celý den celkem radost, jak blízko vchodu a na jak dobrém místě se mi povedlo zaparkovat. 

Po příchodu k autu před odjezdem jsem zjistil, že nám do roští za auto chodili lidi houfně odlehčovat svým útrobám (naštěstí jsme nepotřebovali do kufru, páč pod zadním nárazníkem byly 3 hromádky s panaprem), Pavel dokonce prý viděl nějakou "dámu" co si o naší pneumatiku típala vajgla, ale obdrželi jsme i šrám na dveřích. 

Ještě, že dík trvalému parkování na ulici už dávno nejsem "cíťa". 

IMG_20210620_100000.jpg

IMG_20210620_095001.jpg

IMG_20210620_095018.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Ten zas tvrdil že když zajede popředu tak když mu budou chtít auto ukrást tak jim to bude trvat déle. Jako asi na tom něco je ale já teda všude

lidi sou různý--znám jednoho co má furt skoro prázdnou nádrž, prý když mu auto ukradou , tak to nebude taková škoda 🙈, a pak auto je lehčí a méně žere říkal 👍:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu couvání na kolmá místa - slyšeli jste někdy o tom, že je-li bezprostředně za parkovacím místem obytný dům, tak je couvání na taková místa honorováno pokutou od MP? 

Já teda i na taková místa běžně couvám a nikdy mi nic nepřišlo, ale někde jsem četl, že prý.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...