Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Přesně. Jde mi o to, že třeba já vždy sleduji cestu před sebou a když už vidím že auto najíždí do připojovacího pruhu a vlevo mám volno, odbočím do levého - tím pouštím auto z připojovacího do pravého, případně zvýším rychlost a zařadím se zpět do pravého. Většina to dělá tak že vesele jedou v pravém vedle auta v připojovacím až to auto v připojovacím musí zastavit a čekat protože nikdo neuhne do levého kde má místo. Chápu to jen tehdy když v levém je plno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Péťa - ono může hrát roli i to kde běžně parkují auta Ti, co záměrně chcou parkovat co nejdál od ostatních. Moje auto holt parkuje v Praze na ulici a tak - byť mi to žádnou radost nečiní - musí být ono samo i jeho majitel (já) holt připraven na to, že nikdy nebude pouhou leštěnkou, ale že prostě sem tam dojde k nějakému tomu šrámu. Kdybych měl rodinný dům s vlastní garáží, asi bych byl po zjištění nového šrámu v laku vzteklejší než v současném stavu, ale stejně by mi nezbylo než to rozdejchat. Auto musí hlavně spolehlivě fungovat, kosmetika je až na Xté pozici 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Medvěd napsal:

Tak to se mi nestává, páč pokud jedu k hyper-super marketu, jsem z těch, co parkují zásadně co nejblíže vchodu 

mám tě rád Medvěde, ale někdy se zamysli nad tím co píšeš--já se fakt neptal, kde parkuješ ty

a pro tvůj klid v duši napíšu, že u mě auto nemá jméno, není člen rodiny, všechna svoje nová auta myju zásadně v myčce,  auta neleštím a ani nebudu, takže já opravdu nejsem ten, kdo žije autem, ale když mi ho někdo odře na parkovišti, dokáže mě to nasrat pořádně, to si piš, sorry, pokud se mi zvýšený tlak vrazil do psaní...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, ozzy56 napsal:

mám tě rád Medvěde, ale někdy se zamysli nad tím co píšeš--já se fakt neptal, kde ty parkuješ, otázka je úplně jiná, pochopil jsi vůbec zadání ??

a pro tvůj klid v duši napíšu, že u mě auto nemá jméno, není člen rodiny, všechna svoje nová auta myju zásadně v myčce,  auta neleštím a ani v budoucnu nebudu, takže já opravdu nejsem ten, kdo žije autem, ale když mi ho někdo odře na parkovišti, dokáže mě to nasrat pořádně, to si piš, sorry, pokud se mi zvýšený tlak vrazil do psaní...

Ozzy - já jsem otázku pochopil a rovnou jsem přímou odpověď na ní vyloučil souslovím "Tak to se mi nestává, páč ..." a doplnil jsem o zdůvodnění proč je tomu v mém případě jinak. Každopádně jsem přesvědčený, že na Tvůj problém opravdu není žádná rozumná odpověď - možná Tvé auto vyzařuje nějaká magnetická pole a ostatní řidiči jsou pak v jeho područí (blbost), možná si jiní řidiči myslí, že k tomu parkování na druhém konci parkoviště Tě vede šance výhry v nějaké jim doposud neznámě hře a chcou se s Tebou o tu výhru minimálně podělit (pokud Ti jí nechcou rovnou vyfouknout - taky asi blbost) no a nebo je to celý jenom prostý škození ve smyslu "Jó, panáček by chtěl stát takhle sám jak kůl v plotě? Tak to ne, na just se tam postavím taky a zavolám to ještě bráchovi a strejdovi, ať je nás tam plno" (tady by v souvislosti s českou povahou mohlo být aspoň zrnko reality).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy: To je jednoduchý s tím parkováním... Dnes ráno jsem přijel do práce na parkoviště, v naší řádě ani řadě za mnou nebylo jediný auto. takže když jsem zaparkoval, musel jsem si otevřít dveře a podívat se, jestli stojím na parkovacím místě nebo vedle. Když tam někdo stojí, tak se při parkování hned lépe orientuješ. Tak proto všichni, co chtěli zaparkovat na konci parkoviště, jako ty, stáli kolem tebe, aby nemuseli složitě parkovat na prázdným place. Příště to zkus prsknout někam přes dvě místa, uvidíš, že chumel bude parkovat podle tebe a ne podle míst :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, peter23p napsal:

No s tou C30 se taky neparkuje úplně ideálně pokud nemáš vzadu senzory, v zrcátkách jsou vidět akorát ty velké boky :D

Dá se to v jednom, bez cidel, bez doteku a na 3x :D 

jedine volne misto na zavodech dracich lodi v Dobrichovicich :D 

20190501_125053.jpg

20190501_125101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to parkování u obchoďáků moc hrotíte :D Nestihl jsem to vyfotit, ale dnes u Penny v Hronově borec zastavil přimo u dveří tak, že s vozíkem byl problém vyjít z obchodu. Vylezla paní ve středních letech (mladší než já) a šla na nákup 😮 Teprve pak auto zařadilo zpátečku a zajelo na parkoviště. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...