Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

tak co parkovat, nebo neparkovat? Udajne je to pozemek kadernictvi, ale co tam pak dela to srafovani? Znacka zakazu tam neni a ve firme jsem dneska dostal vynadano, ze tam parkuju, ze pak vola nasrana kadernice.....

stažený soubor.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není tam žádná značka, tedy pokud tam není zóna ve který by bylo omezení parkování jen na kadeřnici, tak tam může parkovat kdo chce. Leda ještě, že by to byla obytná zona, kde smíš parkovat pouze na vyznačených místech, ale i toto se dá klasifikovat jako "vyznačené" místo. Zjevně to "kadeřnice" pochopila jinak, ale nic ji k tomu neopravňuje. Pokud je to "pozemek kadeřnictví"  (hahaha, je to nesmysl, pak by byl její i chodník, je v celku zjevné, že pozemek upravuje obec), pak by měl správce komunikace vyhradit parkování s omezením a normálně si za to nechat zaplatit, jako pronájem. 

Asi by slípka potřebovala přistřihnout křidýlka, zřejmě hraje na to, že se ovce nechají vyštípat.

P.S. já bych se k ní stříhat raději nešel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2020 at 17:45, radim.1008 napsal:

Parkoviště u hradu Zvíkov. Měli jste vidět zoufalost majitele jednoho z aut stojícího v prostřední řadě, který chtěl odjet s rodinou, ale nemohl sehnat nikoho, kdo by mu uhnul. Blbost některých je až zarážející... :roll

 

Tak to je mazec - normálně bych to protlačil a poté si nechal opravit na havárku. To by na mě fakt nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě taky ne. Pán se vydal i za mnou. Ale když viděl, že odemykám auto v jiné řadě, tak to otočil zpátky do kiosku. 

Hele další zářez byl další týden v jedné vesnici kde na parkoviště se přiřítily dvě ženský s holkou v i20ce s otevřeným kufrem. :D Stál jsem vedle auta a čekal, co vezou. No a vezly jen nějaký tašky. Vystoupily a chystaly se odejít, tak jim říkám, ten kufr máte otevřený schválně? A jak když do nich střelí. :D Jéé, tak proto po nás všichni tak divně koukali. :D Hyundai neřve, když jsou otevřený dveře? :D:D U nich taky blbost nadnášela. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nějakou dobou jsme byli s rodinkou ve Slatiňanech a když jsme po prohlídce přišli k autu, tak někde poblíž nás stálá 206ka s klíčema v zámku dveří. Chvilku jsme koukali kolem sebe, zda tam někoho neuvidíme a nakonec jsme je nesli na pokladnu. Ani jsme tam ale nedošli - proti nám šla najednou skupinka kočárkových matek s dětmi všude kam se podíváš a tak jsem se jich zeptal, zda náhodou některé nepatří 206ka na parkovišti. Jedna se hned přiznala a tak mohl následovat dotaz, zda má u sebe klíčky od auta. Samozřejmě nastalo zmatečné pátrání , šacovaní kabelky i toho pytle mezi rukojeťmi kočárku a když s nimi Pavel dámě zamával před očima, dočkali jsme se i díků.

To auto tam mohlo stát s klíčema ve dveřích možná i půl hodiny, je zvláštní, že si nikdo jiný nevšiml nebo že to auto někdo nevybral. 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, já bych řekl, že je to jedině dobře. Taky už se mi stalo, že jsem v pátek přijel na chalupu (podotýkám, že je to dům ve městě), vyložil auto no a užíval víkend. V neděli hledám klíče od auta, že bych odjel a... byly v něm. celý víkend, je fakt že za branou ale dvě noci, dva dny... Myslím, že být devadesátky, tak by bylo prč nebo vykradený. Tak snad se něco aspoň trochu zlepšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred lety jsme takhle nechali klice ve dverich auta ve Francii kousek od plazi v normandii... asi na 8 hodin. No, nic nezmizelo, klice tam zustaly,... ted bych se asi bal vic.

Ale pravidelne se nam stava, ze auto zustane doma pred barakem odemceny... tchanovo Fabie se dokonce nejak/necim odemykala sama... asi mel nekdo v blizkem okoli dodelavanou dalku na stejne frekvenci... Nejak z toho uplne nedelam vedu. Tak nejak doufam, ze moje popelnice nikoho moc nezaujme a ze radio uz se krast snad nevyplati :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtěl jsem se tím tady chlubit, ale před 14 dny to samé--auto u branky, zapomenutý klíč ve dveřích celý den a noc 😯, až když mi manželka řekla jestli vím, že je klíč ve dveřích, tak jsem odpověděl, že zrovna pojedu do obchodu 😂🤣

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví jak by to bylo s mojim,mám kartu furt v kapse,ani ji do čtečky nevkladam,vezmu za kliku a odemkne se auto samo a už hodně krát jsem doma premejslej jestli jsem auto zamknul,to je jedinej pohyb kartou co dělám když chci zamknout a už víckrát bylo odemknuty přes noc,tak o tom přemýšlím někdy, jestli je u tohodle auta pojistka proti ukradení,ujede se pár metrů a auto zhasne a nejde natočit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Stane se občas, že někdo přiveze auto a nechá ho před dílnou vrčet. Pak se zajede dovnitř, zhasne a už nejde natočit s hláškou "není detekován klíč" - v lepším případě má klíč ten člověk v kapse venku před dílnou. V horším se volá ať se s klíčem vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nechal takhle na autě loni v chorvatsku peněženky. S Kunama, druhou s EURama na strese na kridylku, jedna peněženka šedá, druhá červená. Byly tam přes noc a ráno se Aduš shání po financích, protože jsme jeli na nákup, jdu k autu, a peněženky na mě čumí. No byly tam celej den a celou noc, to kdyby zjistila, tak mne zabije........ :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...