Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

hele medvede das mi minus taky kdyz povezes ciganskou rodinku co ti odmitne zaplatit a kdyz se ozves da ti jeste pres hubu ??
posledni "akce" 3 cigani co chteli na misto A
mezicase rekly ze pojedou na misto B ale vyzvednem jeste jednoho
kdyz sem se jich slusne zeptal kam se jede odpovedeli nejdriv kamarad pak B a ve finale A
mezitim ten prvni dotelefonoval a rekl rezolutne B

slusne sem se jich zeptal kam teda - v tom rekli at zastavim vystoupily a odesly - bez placeni - kdyz sem je upozornil ten nejvic nasrany po me hodil nejake kovaky ze huba bila a musi my to stacit - ozval sem se podruhy hodil po me zbytek kovovych a vybehly na me

je tohle normalni jednani bilych ?? jestli jo tak sorry ale asi sem mladej a nechapu tuhle ciganskou mentalitu !!!

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hajzli jsou v každý komunitě a já nemám rád jakékoli kastování a házení do pytlů. 

I mezi cikány jsou tací, co normálně makaj ', jen nejsou tolik vidět. 

I mezi profi řidiči jsou tací, co jezděj' "na pohodu", ale nadávat se bude šmahem na všechny, páč prostě truckeři jsou vidět. 

Takže holt ta červená je za hlášku "Nejsem rasista, ale cikány nemám rád", která je prostě nesmyslná, páč pokud je pravdivá, tak rasista jsi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušný cikáni? To jsou jen pohádky.. Oni se jen tak tváří :) Měli jsme jednu takovou rodinu v baráku přes chodbu a druhou o vchod vedle. Vypadali slušně, žádnej bordel nedělali, zdravili atd.. Jen byly každej měsíc vykradený sklepy - což skončilo jakmile byli vystěhováni (jak zvláštní). Vystěhováni byli protože neplatili nájem (dluh asi 80k) a pár měsíců měli i elektřinu zapojenou na černo (tady bylo krásně vidět jak fungují naše úřady)... Rodina z vedlejšího vchodu byla o něco lepší, jen se postupně prostřídali v base protože dealovali drogy a údajně byli i zapleteni do výroby + krádeže... Takže oni se jen tváří jako slušní, ale nejsou :) možná nějaké % z jejich populace je jiné, ale to jsou opravdu jen výjimky.. Citát "Nejsem rasista, ale cikány nemám rád" je naprosto namístě od někoho kdo s touto "menšinou" má takové neblahé osobní zkušenosti :) 

Sorry za :xvulale nedalo mi to.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem za svůj život gigánskou rodinu, která se chová jako majorita nepoznal, tzn., tata chodí normálně do roboty, mama se stará o děcka a ty chodí do školy..., v práci jsem zažil cigána, který sice pracoval, ale jeho prac. morálka byla nevalná, dovolenou měl vybranou max. do konce února a pak byly bulky, nadpracování směn atd., někdo nad ním asi držel ochrannou ruku, tohle není nic proti ničemu,, prostě takovou mám zkušenost,  možná je to někde jinak

podle mě maximálně 5% z této komunity žije obvyklým způsobem života (jako majorita)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikic - zatímco v "bílé" komunitě jsou všichni svatí - žádná smažka, žádnej zloděj, všichni žijou přesně v mezích zákona a někdo, kdo by v majoritní společnosti zákon porušil by byl okamžitě z takové vyřazen :D:D:D Nenech se vysmát.

Jak jsem psal - hajzli jsou všude a nemůžeme si zjednodušovat pohled na věc nějakou "kolektivní" vinou

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak jsem psal, že jsou v "bílé" komunitě všichni svatí? Že jsem si nevšiml :myslim 

Máš pravdu že hajzli jsou všude.. Ale spoustu lidí dá za pravdu, že u této menšiny je ta pravděpodobnost mnohem, ale opravdu mnohem vyšší :) Na druhou stranu, oni za to asi nemůžou, protože to je prostě typické chování jejich - a teď nevím jak to říct korektně.. Rasy? Druhu? No to je fuk, asi chápem.. 

Osobně nikdy nikoho nesoudím když ho neznám, vždy si počkám až na to jak se zachová.. Nevadí mi asiati, černoši - teda pardon - Černoši atd.. Ale u cikánů už mám jakousi averzi.. Tím bych to uzavřel :) Každý ať soudí podle sebe a svých zkušeností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár slušných romů znám , dokonce jsem bral jednoho jako brigádníka .

Před dovolenou k nám přišel cikán , pracuje pro město , začal vyprávět jaký jsou cikáni prasata, že po nich pořád musí uklízet :D zakončil to větou : Hitler, to byl frajer , ten by je všechny naházel do kontejneru s plynem :D  a kolega na něj říká : ty wole , vždyť by tam hodil i tebe , on na to: to jóó  ,to máš pravdu , to mě nenapadlo . Tak já jdu uklízet než mě zase někdo nabonzuje že nic nedělám :D 

EDIT : abych byl k tématu , zaparkoval si vozík na trávník , jen nemám fotku :D

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Našel jsem na autě nálepku : Parkuji jako idiot 😬  Marně jsem v hlavě pátral , kde jsem tak stál , nakonec když kolega viděl jak se trápím , přiznal se že to našel na zemi , a tak mi to tam nalepil :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...