Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

přiznám se, že na parkovišti, kde je volných 100 míst parkuju stejně, navíc 300 metrů od vchodu, kde opravdu nikdo není, ovšem stane se, že když se vrátím k autu, jsem obklopený jinýma autama...:D,😂, tím chci říct, že budu brzy taky vyfocen v tomto linku, červená 2008, tak ať víte...😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle a trochu ještě líp se mi podařilo zaparkovat v před minulým zaměstnání v agrostroji v pejřimově v zimě,parkoviště slušně vyhrabaný a po krajích zmrzlý asi 30ti cm mantinely,coufal jsem pomalinku zaparkovat,už si říkám jsem asi na konci,přibrzdil jsem a už sem sjel zadkem  za mantinel zmrzlyho sněhu,hups a hotovo

nejlepší bylo,že mě nikdo nemohl vytáhnou,ležel sem na břiše,musel jsem dojít pro údržbáře aby přijel s ještěrkou,přivázali jsme lano rozjel se a začalo mu to klouzat 😀,museli jsme počkat až přijdou chlapi pro auta kolem mě,pak se teprve dostal z boku a podjel s vidlema až k zadku,ten nadzdvyhaval a popojizdel do strany ,já s prvním rychlostním stupněm mu pomáhal a za asi 10 minut jsem byl venku,dal jsem mu kilo na cigára poděkoval a jel domu

To jsem ještě jezdil s 307mou

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěde, to by asi odnesla i náprava. :myslim

@Milan+, Tvé poznámce nerozumím,Ty víš že bych někdy někde takto parkoval? Já si to neuvědomuji. :papa

@vendelinek, tak to jsi měl štěstí, mě se to stalo v areálu Fakultní nemocnice v Olomouci a tam nevím kde bych sháněl destu. Asi bych musel sehnat nějaké dělníky co v areálu pracují a stovka by to asi nespravila. :myslim 

Měl jsem prostě z pr*ele štěstí. :D :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už vím, to bylo v Litomyšli když jsem najížděl na parkoviště, tak tam měli pěkně blbě ukončený obrubník který jsem přehlédl a pak si o něj trochu promáčknul pravý práh hned u předního kola. Máš skvělou paměť. :super Já už jsem na to dávno zapomněl. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych to napsal tak jako že " po žních k Turkovy" páč jezdíš bez závozníka tak by jsi měl chvilku jezdit jako závozník  protože " Turek prej ty závozníky občas i mlátí" 😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
před 1 hodinou, radim.1008 napsal:

Dnes v Žamberku u Billy komplet plný parkoviště a potom přijede snědý spoluobčan a takhle to zahodí. :roll

Bud rad ze aspon takhle uz si videl hnedocecha v autoškole??

Me pred tejdnem ve filete vyletel z jednosmerky a rozciloval se proc na nej troubim a jedu proti nemu (a nahodlam uhnout)

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...