Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Fajn, zapomněl jsem dodat že když jsem přijel už tam stál :DD 

Mimochodem podle této logiky - pro mě nesmyslné - bych musel vždy a všude parkovat před dvě místa :myslim Takže toto vážně neberu.. Jak píše Klemoň, pokud bych měl spolujezdce tak vyjedu a pak by nastoupil, když vím že mám dveře jak kráva, myslím na své místo, spolujezdce kdyžtak vysadím před zaparkováním nebo naberu až po vyparkování.. 

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně klucííí, auto povyjede, spolujezdec nastoupí a vše v poho 😯, já znám bohužel situace, kdy nevyjede, mladá lidka jebne dveřma do vedle stojícího auta a s poznámkama že blbec stojí moc blízko odjedou 😜, a bydlel jsem dlouho u školky, víte jak nastupují děti když pro ně přijedou rodiče?? 🤣 

já vím, tady jsou všichni slušní, ohleduplní :blablabla:aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 To je jedna z mála věcí, které se mi u dětí podařilo vypěstovat. Když vylézají, tak nejebnou do sousedního auta. Mě ale zase irituje, když čekám na kluky u školy, jak přijede rodič, dítě (i první stupeň) automaticky sedne dopředu a odjíždí. Chudáci moji osmáci musí jezdit vzadu, jednou na mě opravdu pošlou sociálku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Péťo - ale pokud je na přední sedačce podprdelník, tak je to pro dítě (a pro kohokoliv menšího než 150 cm) pomůcka k tomu, aby se mohlo bezpečně připoutat a tudíž tam sedět může. A to vůbec nehovořím o možnosti usadit dítě na přední sedačku přímo v autosedačce, kdy se nemusíš kvůli každýmu prdu otáčet dozadu, ale řešíš vše relativně komfortně vedle sebe. Holt mám z častých výletů s Pavlem, kdy jsme jeli jen ve dvou, takové zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 - vidíš ve kterém městě bydlím ???  Pojď , půjdeme si povídat o obouchaném autě . . .   Před domem se parkuje kolmo k chodníku , všude u krámů se parkuje kolmo k chodníku a tam kde se náhodou stojí za sebou mám zase otisky od tažného.  Když jsem to auto kupoval tak byly boky absolutně čisté. Pak začali přibývat boční škrábance , rýhy až důlky . Ze začátku jsem se to snažil opravovat a teď už jsem to vzdal.  Jeden opravíš a dva přibudou . . .   Pak je výchova vlastních už skoro zbytečná.  Nejlepší příklad obouchání byl , když jsem se zdržel v zaparkovaném autě - čučel do papírů. Najednou rána až se auto zakymácelo a ta čůza co z něj vylezla nic . . . . Tak jsem vystoupil také a kupodivu už rezignovaně a v klidu jsem jí řekl, že až někdo jiný práskne do jejich nového auta, tak se jim to taky nebude líbit. A ten zamindrákovanej pičus , co to řídil , začal povykovat ať si nevymýšlím, že nic neudělala a že už to tam bylo a :blablabla       Tak jsem mu před ksichtem ty jejich dveře zase otevřel , přesně to pasovalo na ten šlic na mých dveřích a ještě měl mojí červenou barvu  na svých zelených dveřích , tak čuměl a pak stejně pičoval, že o nic nejde.  Tak jsem mu řekl, že až mu to obejdu klíčem, že vlastně taky o nic nejde a šel jsem pryč - ani jsem nečekal na jeho moudra . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám , tak je parkování přes dvě místa prostě normální :) Snad vždy se najde někdo kdo přijde s argumentem proč to tak dělat (drahej lak, nový auto, nechci škrábance atd.) a já si pak přijdu jak idiot, že s poměrně dost velkým autem s mega dlouhejma dveřma zvládám bez problémů parkovat i na úzkých parkovacích místech v OC bez toho aniž bych odíral auta ostatním.. Pokud nechci důlky od dveří, tak si buď parkuju auto co nejdál od vchodu (ano, potkávám i auta co parkujou co nejdál od vchodu přes dvě místa, ale takové ani nefotím protože to pak dokážu pochopit a kolem nich je dost místa na parkování) a nebo na taková místa prostě nejezdím - a ne že budu poblíž vchodu zabírat dvě místa najednou. Taky mě *neumím psát slušně* když najdu na autě něco novýho, ale NIKDY by mě nenapadlo parkovat takhle jak totální vemeno... Toto je prostě totální bezohlednost a jakýmkoli výmluvám od lidí kteří takto parkují se jen vysmívám, protože to jen ukazuje na jejich nízkou inteligenci :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...