Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Před hodinou, brixtr napsal:

@StibTo jaký samolepky? Parkujes jako ....?

ted mě tak napadlo, já mu spz nemazal na mobilu tak nwm proč to vyfotilo takhle :D 

 

SPZ je reflexní, takže odražené světlo značku přesvítilo natolik že to foťák nepobral a přepálil, tim zmizeli čisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 12. 2019 at 10:21, PetrZe napsal:

Minulý týden ve čtvrtek jsem dostal pozdrav od neznámého ctitele.

https://photos.app.goo.gl/cY1neYDcE9rftLrb7

Musím pochválit PČR, viník dohledán a dokonce se i přiznal. Dle výpovědi si nevšiml, že způsobil škodu, tak odjel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 7. 1. 2020 at 13:11, PetrZe napsal:

Musím pochválit PČR, viník dohledán a dokonce se i přiznal. Dle výpovědi si nevšiml, že způsobil škodu, tak odjel. 

kazdej normalni co to video videl musi jasne videt ze to byl ****** a moc dobre vedel co udelal. byl bych nekompromisní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na to koukal až dneska však jako on do toho auta dloubnul jak do kulečníkový koule na tom videu je vidět jak to auto hrne a o kolik ho odsunul a on řekne že si nevšimnul ten by měl jít na psychotesty jestli je normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, brixtr napsal:

Adept na nálepku 🤮

Přesně takhle jebnutě parkuje náš soused se stejnou modrou ovcí u nás. Většinou parkujeme podél chodníku, ale on některým (jedno kterým) kolem na chodníku, nebo to postaví na parkoviště přes dvě místa. To vypadá, že se to učí už v autoškole... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam snad ani neni co řešit, je naprosto jasně vidět že o tom věděl.. Jak do toho narval, tak pak prostě čekal jestli někdo vyběhne nebo ne. Potom přeparkoval na druhou stranu parkoviště kde posádka vylezla a kontrolovala škody, to je z videa moc dobře vidět.. Ale stejně mi to nejde do hlavy - tolik místa všude okolo a on vymyslí tohle 😕 Každopádně super že to bylo pod kamerou a že se podařilo viníka dohledat!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2020 at 8:37, Rikic339 napsal:

... 

Tak ze záznamu bohužel odvodili jen značku auta. RZ nebyla čitelná, ale prý ho dohledali na úsekovém radaru. V každém případě ode mě palec, protože to mohli bez práce uzavřít jako pachatel neznámý. Zítra jedu předat auto do servisu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to souhlas, palec nahoru a to pořádnej :super Mám příbuzného u Policie na statistice, takže bohužel vím jak často se to takhle uzavírá.. Hlavně že to "dobře" dopadlo a pachatel se našel :) 

Rovnou přiložím jednoho parkovacího umělce - ten se podle mě musel snažit aby to dal přesně mezi pruhy a ještě ani nedocouval k obrubníku :D Bohužel jsem ho neviděl přijíždět, ale nějak se mi nechce věřit že tam nebylo volný normální místo a že tam měl překážku kvůli které nemohl ani pořádně zacouvat...

IMG_20200126_125743.thumb.jpg.80a20100e27f69ed26118dac7dcede2b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...