Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Klemon a spol.: nepreju nikomu to co potkalo me pred ca 25  lety kdy jsem vezl osobakem umirajici bezvedomou pritelkyni v terminalni fazi rakoviny do spitalu. Nikde jinde nez na heliportu misto nebylo, prijeli az tam s RES vozikem a NIKO z personalu nerval. Tak by to snad chtelo zklidnit hormon, byt vdecny za to ze heliport nepotrebuju  a nenapadat jeden druheho!

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twl vy motáte jabka a hrušky  , pokud někoho vezu s ohrožením života zastavím třeba v ředitelně a po předání pacienta odjíždím , jenže ten ko..t na tom heliportu vyloženě na životě ohroženej nebyl a  dle jeho komentářů nikoho takovýho nevezl.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, pesastor napsal:

Klemon a spol.: nepreju nikomu to co potkalo me pred ca 25  lety kdy jsem vezl osobakem umirajici bezvedomou pritelkyni v terminalni fazi rakoviny do spitalu. Nikde jinde nez na heliportu misto nebylo, prijeli az tam s RES vozikem a NIKO z personalu nerval. Tak by to snad chtelo zklidnit hormon, byt vdecny za to ze heliport nepotrebuju  a nenapadat jeden druheho!

V takovou chvili je normalni volat rychlou a ne jet autem.  Rozhodne dneska. Srovnavat ze pred 25 lety... blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler pane chytrej, bylo to pred 25 lety a na RZP jsem se jen dozvedel ze pro takovehle pacienty nestoji za to posilat vyjezd. Ze tlumit  bolest umela jen specialni pracoviste je nezajimalo. PROTo osobk a jizda na ono spec.pracoviste.

Nechtel jsem se puvodne k tomu vyjadrovat, ale nelibilo se mi napadani Ozyho.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2019 at 20:44, pesastor napsal:

Klemon a spol.: nepreju nikomu to co potkalo me pred ca 25  lety kdy jsem vezl osobakem umirajici bezvedomou pritelkyni v terminalni fazi rakoviny do spitalu. Nikde jinde nez na heliportu misto nebylo, prijeli az tam s RES vozikem a NIKO z personalu nerval. Tak by to snad chtelo zklidnit hormon, byt vdecny za to ze heliport nepotrebuju  a nenapadat jeden druheho!

Ještě to oživím. Ty jsi byl celou dobu u auta a po předání přítelkyně jsi přeparkoval (alespoň předpokládám). To je jiná situace. Když jsem si téměř přeřízl ukazovák, tak jsem se od Martiny nechal vyložit přímo u dveří a ona hned odjela. Dokonce když byly dole závory, tak jsem ji nechal najet do protisměru až k závorám a když se zvedly, kupodivu všichni pochopili a nechali nás jet. Pamatuju to jako teď. Celou cestu jsem ji dával instrukce, kdybych omdlel, co má dělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pořád nerozumím rozdíl mezi tím "Peugeot(chápu) a Golf(nechápu)" - jaký je mezi nimi rozdíl? :) Když už ty zóny jsou tak je jedině dobře že to hlídají a řeší - pak člověk nemá kde zaparkovat protože těch míst je na sídlištích většinou prostě málo... Ale samozřejmě to není tak všude :) V tomhle případě se za lenost platí.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...