Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

@pesastor tři auta vpravo stojí také poněkud dál, protože tam prostřední stojí křivě. Za normálních okolností se tam vejde 5 aut ale díky těmto jedincům je tam často o místo méně. Auto normálních rozměrů se tam vejde, nacpal bych tam i Coupé ale to už bohužel nejde kvůli dlouhým dveřím.. 

PS: Myslím že ti do mého času nic není - ale když už to potřebuješ vědět, tak jsme se spolubydlící zrovna umisťovali na balkóně lino, když jsme slyšeli vytočení motoru do omezovače. Mrknem z balkonu dolu a vidíme ho akorát parkovat.. Ve 24 letech se asi opravdu za důchodce považovat nemohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 až zestárneš, budeš hrozný důchodce :myslim, taky bydlím na sídlišti, taky se semtam sousedi postaví tak, že místo pěti aut tam vejdou jen tři, a představ si-- někteří, co postaví auto tak blbě, jsou ve tvém věku 😯,ale ještě mě nenapadlo vzít foťák a dát to na net, přestože pak hledám flek dvacet minut, ono to totiž zítra na parkovišti bude zase jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Rikic339 napsal:

Na toto jsem poslední dobou strašně alergický - na sídlišti, kde je často boj o místa takto parkují důchodci.. Jasný, aby jim někdo neomlátil auto - jenže to auto je celý kolem dokola objetý klíčema.

Samozřejmě , že neznám místní situaci, ale vidím na fotce ten rozestup mezi auty.  Povím k tomu jenom jedno. Také se u nás "bojuje" o místo už po 16 hodině, ale nikdy nevíš proč to tak postavil.  Vem to podle mne a ještě snad nejsem důchodce.  😎

Někdy se soukám do auta jako užovka = dveře na 30 cm otevření , panděro zatažené a nos opřený o hranu dveří. Držkuju v duchu , zalezu a jedu. A pak ti najednou přijde životní situace , operační zákrok a pak ti přijedu a postavím auto tak šikmo , aby mi to nemohl ke dveřím nikdo nalepit.  Doma i u nemocnice dveře dokořán (takže minimálně jak ta modrá fabie) visím na nich a nejradši bych je vysadil. Hlídač na parkovišti u nemocnice , když mne viděl jak se bolestivě drápu ven, na mne jen houkl , že vedle mne nikoho nepustí. A opravdu. Když jsem z té nemocnice zase vylezl, stála vedle mne jen motorka. A věř že dostal dýško a ještě za rohem jsem se v duchu usmíval. A pak o pár dní později přijdu k autu a tam nějaký "mudrc" mi to "nandal" a postavil to šikmo na mne, abych neměl místo u dveří . . .  Jo byl to "borec a tvrďák" a do nemocnice jsem dorazil pozdě , protože jsem dlouho čekal na někoho, kdo se do auta byl ochotný nasoukat a povyjet mi ven z řady.

Ano také odsuzuji bezohledné parkování - už jsem tady také držkoval, ale ta modrá fabie není zrovna případ, který by sem patřil. To ten Brixtrův mameluk na hraně křižovatky ale určitě ano . . .  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nemocnicích bude takových případů přibývat, protože když jde o zdraví (někdy o život), lidi budou odstavovat auta třeba na heliportech, např. u nás je místa kolem nemocnice hafo, ale parkovací místa se tam nestaví 😮, VŠUDE ZAKAZ STANI, proto i ten, co jde jen na kontrolu, je donucen vjet dovnitř😮, takže ZABIRA MISTO těm, co vjet autem do nemocnice musejí..., to stejné zaměstnanci nemocnice musí zaplatit roční parkovné, ale zaručené místo pro auto nemají ( mimo MuDr.), takže ho denně hledají, stejně jako pacienti...,který blbec tohle mohl vymyslet??, a to nepíšu o řidičích sanitek, kteří se proplétají nemocnicí se sirénou za starým dědkem, který je z této situace hotový (mám kolegu saniťáka, tak něco vím)

pochybuju, že jinde v republice je dopravní situace v nemocnicích a přilehlých místech jiná, navíc starých lidí přibývá..., osobně si myslím, že na kdejaké cypoviny, běžence, nemakačenka atd. je pěněz plno, ale na vybudování parkovacích ploch u nemocnic, nebo uvnitř nemocnic (tam kde to jde) , prostě nezbývá..., ono se to totiž okamžitě projeví nejen na psychice takové sestry, která půl hodiny hledá flek pro auto, přestože si platí  parkovné, ale i na všech lidech, co do nemocnice prostě musejí jít, třeba i některých doktorech, co mají možná pak operovat..., asi to příště na heliportu nechám i já, když nebude zbytí... :(

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to nejsem schopen pochopit !!!       Protože pokud jsi schopný řídit auto - tak nejsi těžký případ :blicismajlik  

Těžký případ je tvoje dítě , které nějaký debil srazil v obytné zóně rychlostí přes 50km/h a zlámal mu obě nohy, má vnitřní krvácení atd.    Pro tyto je určen heliport :bacha

A já pevně věřím , že jsi to s tím parkováním na heliportu nemyslel vážně . . . .  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt nechápete :D  prdne to tam protože se mu v tu dobu dostane nejrychlejší pomoci , MP je tam do minuty a pokud zůstane v autě tak na psychárnu je to už otázka minut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Klemoň napsal:

Ne to nejsem schopen pochopit !!!       Protože pokud jsi schopný řídit auto - tak nejsi těžký případ :blicismajlik  

Těžký případ je tvoje dítě , které nějaký debil srazil v obytné zóně rychlostí přes 50km/h a zlámal mu obě nohy, má vnitřní krvácení atd.    Pro tyto je určen heliport :bacha

A já pevně věřím , že jsi to s tím parkováním na heliportu nemyslel vážně . . . .  :roker

když nejsi schopen--tak někdy stačí trochu uvažovat, už jsi vezl někoho (mámu, tátu, ženu, děcko-mám pokračovat??), kdo ti řve bolestí v autě a ty ho nemáš v nemocnici kde zaparkovat, představ si auta i na chodnících a v místě, kde bys měl nemocného vyložit není místo ani na kolo

ale už se tu dohadovat nebudu, asi jste mladíci, co ještě nic nezažili :P  , jsou věci, které se musí zažít..., jinak i werich říkal, že s bláznama se hádá taky jen blázen:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně s Klemoň souhlasím. Když už by to bylo opravdu tak urgentní jak popisuješ tak to píchneš před vchod a ne na heliport. Třeba v Pardubicích je před vchodem vyvýšená plocha kam můžou jen sanity (mimochodem hned vedle heliportu) a je tam samozřejmě taky zákaz vjezdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň Ozzy ale jsi trapnej . . .   Tvoje argumentace je směšná . Můj věk už překročil nedávno půl století . Mám děti i vnoučata (maličká i pětiletá)   A vím jaké je to když potřebuješ někde zaparkovat s popáleninama 2. stupně.

A ano postavil jsem to před dveře nemocnice , ale na heliport bych to nepostavil nikdy. Sanitka si může stoupnout před tebe, za tebe, vedle tebe , ale vrtulník to na plné parkoviště neposadí.

A jenom jedna věc mne na tobě těší - že si dokážeš přiznat , že jsi bezohledný a sebestředný blázen .  A jestli to co píšeš myslíš opravdu vážně , tak na tebe nejsem naštvaný - je mi tě líto.   :xvul

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 asi každej chápeme že když je to opravdu tezkej případ, který bys tam vezl, tak to prdne člověk co nejblíže vstupu i za cenu toho ze tam bude překážet...to se na člověka asi zlobit nikdo nebude...ale jet do nemocnice na kontrolu a postavit to na heliport je už přes čáru...

a byt nemam tolik letokruhu jako ty nebo klemon tak i když si psal ze bys to tam postavil, tak věřím že v krizové situaci to prostě zapichnes u vchodu a nebudeš mít čas řešit parkování...

Nechť je to nejhorší co je třeba řešit maximálně to parkování...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...