Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Škoda že jsem nevyfotil toho maňase u nemocnice na parkovišti dneska ráno když jsem přišel k autu 

Stal jsem jako ostatní kolmo k okraji a ještě na úplně levém kraji parkoviště a metr a půl zamnou zastavil passat ale kolmo (bokem) za mě,byl jsem tak nasran kudy a jak vyjet,že jsem na nějaký focení neměl náladu :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bejvaly tam takový betonový "květináče" ale to si vždycky někdo odtáhl :)  a časem dokonce i ukradl.. Horší ale je že téměř nikdo nerespektuje ty žluté čáry a parkujou před jediným vjezdem do vnitrobloku domu. V případě požáru by se hasiči mohli jen koukat jak hoří jelikož by se tam neměli kudy dostat :)  Ovšem zdaleka nejvtipnější na tom je že z druhé strany sídli obvodní ředitelství Městské policie pro prahu 10 :) A ty maj těžce na háku - jak jinak taky že.. Vykazujou činost jen když někdo bonzuje, to jim pak to rozdávání pokut jde skvěle - protože to už nemají na výběr

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když nechá neutrál a volnou "ručku", tak se to dá pochopit. Blahé paměti se to u nás na sídlišti v Chomutově takto řešilo a světe div se, i fungovalo. Pravda občas se našel nějaký "Skleroza" a nechal zařazený kvlat či zataženou ručku, ale to byly výjimky a společným úsilím několika spolubydlících se to podařilo vyřešit i přes zataženu brzdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...