Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Tak jsem si projel toto vlákno s parkováním. 

Tři moje postřehy. 

1. Nadávání respektive sprosté slova - někdy to asi jinak nejde a souhlasím s variantou xxbil tedy náhradou písmen. 

2. Pokud je parkoviště prázdné tak mi přes dvě místa stojící auto nevadí ale bezohledné parkování mi vadí a bude vadit vždy. Taky nemám problém se podívat kolik je kolem mne místa aby ti okolo nenadavali na mne.

3. Myslím si o sobě ze nejsem "sprosté slovo" ale až najdete na čelním skle u řidiče hustým olejem X tedy kříž tak vězte ze jste se provinili tím ze jste mne poškodili :bojim

PS. Až budete mít za 3 měsíce na svém mazlikovi 27 škrábanců ci důlků taky přestanete říkat No tak co, jenom blbě zaparkoval.

Jo a pokud stojím přesně na středu svého parkovaciho stání ale musím přes kufr dát neutral a auto s dětmi vytlačit z místa, tak čím jsem se provinil ? Tím ze mám u obou stran bezohledné XXX.

Pak je olej na skle na místě. :bacha.

PS. Kdybych byl fakt "magor" tak mu ho maznu na stěrač a on si za deště a za jízdy mázne sklo a zabije se v lese, což samozřejmě nepřipadá v úvahu. Takhle jen stráví 10 az 30 minut čistěním . A nebojte ten olej opravdu nejde přehlédnout a opravdu jsem to za poslední tři roky použil jen 2x. :mad:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Stibe. :). Ne jsem úplně v poho. Ale jak odnaučíš někoho, kdo ti dává auto, kde má zákaz stání. Dáš ceduli za stěrač. Jednou, dvakrát . . . 15x a pak dáš 3x olej na sklo a pochopil.

Když máš matku invalidní (po operaci páteře, sešroubované obratle) a stojí ti na invalidním místě auto, tak mu ho přeci neobejdeš hřebíkem. Jsem absolutně proti poškozování věci.

Ale když pak 10 minut umýváš olej, tak si to příště rozmyslíš. Bohužel cedule děkuji, že neparkujete na invalidním místě nefunguje. Tedy na tebe možná ano :aut.

Jak říkám použil jsem to asi 5x celkem a z toho tak 2x za poslední tři roky , takže mi to nepřijde, že bych byl nějaký XXX.

To když poslouchám občas v práci o vypuštěných kolech, tak to mi přijde podstatně horší než olej na skle. :myslim

Ale možná máš jiný názor a já ho respektuji. Jak říkam nemyslím si o sobě , že bych byl nějak pošahanej , ale jinak to holt někdy nejde . . . :bojim

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ok ... je fakt, že já dřív občas použil samolepku "Parkuješ jako kokot" .. To taky chvíli trvá sundat .. Ale olej na sklo to mi přijde už trochu moc. Asi věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo vtip ... prima ... hele vyjasníme si jednu věc, ju ? Přestaň mi laskavě kur_vit přezdívku, taky Ti nepíšu Klemáku, či podobně. Díky ;)

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si teď sednul k webu a hele co se to tu děje ??? :mrk  Ale dobrá StibTo se nemá ani skloňovat na Stibe ? Já taky nemám rád když mi někdo mrví jméno.

Ale ten "Stibulín" mělo být přátelské a ne urážlivé - to jen tak , aby řeč nestála. A neřvi StibTo - olej je sviňa :D

((( Pražák jeden zaprďenej ))) :D

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že tady nepoznáš co je jméno a co krycí název a jak to kdo cítí.  :myslim

Nemůžu vědět jak zareaguje, když napíšu : Nazdar Hurvajz  . . .:o

Ale je pravda, že když píšu SZ tak nějak podvědomě nepíšu ChouLu ale Lukáši nebo Scratch ale Jirko . . . .:cool:

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na první pohled (podle toho jak zaparkoval) by se dalo říct, že je "Invalida na hlavu" Před čumákem místo ještě pro jedno auto a vzadu přesahuje parkovací místo o cca 40 cm. Jenže co na to dopravní značení??? Vidím tam značku "Zákaz zastavení" a tabulku s vyznačeným rezervovaným parkovacím místem. (Není to dobře vidět, ale patrně obsahuje symbol vozíčkáře a v dolní části asi RZ vozidla) Lze takto umístěnou značku považovat za "Doplňkovou tabulku" ke značce "Zákaz zastavení"? Vodorovné značení sice vyznačuje parkovací místo, ale podle zákona resp. vyhlášky, má svislé dopravní značení přednost. Tedy zastavením za značkou zákazu se dopouštím přestupku. Dokonce i tento řidič se přestupku dopouští, protože přední částí vozidla zasahuje do zákazu. Řekl bych, že se jedná o nádhernou ukázku zmatečného dopravního značení. Ale třeba se mýlím.

Zajímalo by mne co na to Weri 605 - jako instruktorka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...