Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Obešel jsem stůl z druhé strany :D

Proč to dělat jednoduše :D

MATTESS00 ,to znám az moc dobře, taky mám obtisk nějakýho dobráka na pravý předním blatniku mezi naraznikem a světlem a hned po 14ti dnech, co jsem auto koupil :(

Odesláno z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, RichVa napsal:

mno mezi námi, Vzhledem k tomu že stál na čáře prostředkem a zabíral dvě místa, tak je dost možné, že Ti dva si ho vychutnali

Jéé díky to mi ale vůbec nedošlo :D:D:D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimnul jsem si hned, že stojí na dvou chlívcích. Už jsem to viděl v mnoha případech i nás v čr. Trošku jsem se zamyslel a mávnul jsem nad tím rukou. Prostě jsem došel k tomu, že holt řidič buď není moc zručný, to bývá hodně u žen, anebo tak řidič zaparkoval záměrně, aby mu nějaký dobrák nepustil dveře svého vozu na jeho vůz. Hysterie ohledně "pitomýho" zaparkování mi přijde zbytečná, vždyť parkovacích míst u marketů je více než dost. A v poslední době nechávám auto dál od vchodových dveří marketů.

A co bych řekl k tomu videu?! Řidiči těch džípů jsou hloupější než ten z toho meďoura. Když už ho chtěli omezit, měli mu dát auto natěsno u dveří řediče meďoura.

Víc mi vadí auto, které zaparkuje na místě pro invalidy, kartu za sklem žádnou a z auta vystoupí zcela zdraví, sportovně oblečení lidé. A snad ještě ještě to, že když projedu přes chlívek do přede mnou volného, přijede za mne "ohleduplný" řidič a nalepí se mi na zadek tak, že se nedostanu s nákupem do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby vlezl přes spolujezdce a vesele odjel z místa s úsměvem na rtech, jak nad nimi vyzrál ? ;) Ne, aniž bych zastával názor, že tohle "školení" je nejlepší přístup, tentokrát na to vyzráli chlapci dost dobře. Dotyčný sice chvilku pindal, ale pak stáhl vocas mezi nohy a potupně prolezl skrz kufr, čímž jen potvrdil, že takhle vůbec neměl co parkovat. Sorry jako. A ne, fakt mě nezajímá, že možná předtím někdo na vedlejším místě taky stál takhle prasácky, a tenhle to "jen postavil vedle" a je v tom "nevinně". Když takovýhle napůl doprasený parkování vidím snažím se nikdy nezaparkovat hned vedle, přesně z tohohle důvodu, že on pak může odjet a já budu vypadat jako debil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Míla72 napsal:

Prostě jsem došel k tomu, že holt řidič buď není moc zručný, to bývá hodně u žen....

 

 ......A snad ještě ještě to, že když projedu přes chlívek do přede mnou volného, přijede za mne "ohleduplný" řidič a nalepí se mi na zadek tak, že se nedostanu s nákupem do kufru.

Tak k první "nejapné" poznámce.. ;) Některý holky, ženy sice zručný nejsou.., ale za to sou pečlivý..! (Sem nakřivo, že jo..? Tak eště počkejte, já to opravím) Auto nezahoděj jako kdejakej nadnesenej frajer "to je dobrý né.. na 5 minut woe.." :)  (Sem nakřivo..? - Ano - A to je dobrý né..? Tamten je taky nakřivo! - Srovnejte si to - Jako dyť stejně pojedem pryč.. Vo fous... Ale nejsme, já už bych to tak nechal... Tak přivřete oko... - A 1000 jinejch výmluv!) takže ve výsledku, ty ženy parkujou líp než muži...

A díky StibTo za poznámku - nestoupnu si vedle blba, když by náhodou odjel.. :) u kauflandu, lídlu, peny pravidlo k nezaplacení..! A přesně líní blbové sou spíš kluci (18 let - vás starejch se to netýká!) dneska dost z nich ani nepozná, že stojí nakřivo.. 

no a k tomu druhýmu... Chápu, že výjezd z místa popředu je jednodušší.., ale v případě, že nejsem u nákupáku... :)  a nebo sem daleko od vchodu... Jinak auto ti obparkují i ze třech stran - se nedostaneš ke kufru s vozíkem vůbec.. - takže...? Nechápu, proč se "rozčiluješ" když si kufr znepřístupňuješ vlastně sám.. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

Tak k první "nejapné" poznámce.. ;) Některý holky, ženy sice zručný nejsou.., ale za to sou pečlivý..! (Sem nakřivo, že jo..? Tak eště počkejte, já to opravím) Auto nezahoděj jako kdejakej nadnesenej frajer "to je dobrý né.. na 5 minut woe.." :)  (Sem nakřivo..? - Ano - A to je dobrý né..? Tamten je taky nakřivo! - Srovnejte si to - Jako dyť stejně pojedem pryč.. Vo fous... Ale nejsme, já už bych to tak nechal... Tak přivřete oko... - A 1000 jinejch výmluv!) takže ve výsledku, ty ženy parkujou líp než muži...

A díky StibTo za poznámku - nestoupnu si vedle blba, když by náhodou odjel.. :) u kauflandu, lídlu, peny pravidlo k nezaplacení..! A přesně líní blbové sou spíš kluci (18 let - vás starejch se to netýká!) dneska dost z nich ani nepozná, že stojí nakřivo.. 

no a k tomu druhýmu... Chápu, že výjezd z místa popředu je jednodušší.., ale v případě, že nejsem u nákupáku... :)  a nebo sem daleko od vchodu... Jinak auto ti obparkují i ze třech stran - se nedostaneš ke kufru s vozíkem vůbec.. - takže...? Nechápu, proč se "rozčiluješ" když si kufr znepřístupňuješ vlastně sám.. :) 

Ale já své poznámky a postřehy nepovažuji za "nejapné".  :bojim Prostě takovéhle věci přehlížím a nevěnuji jim hysteri, poněvadž mi nenáleží soudit, proč takhle někdo zaparkoval. A nehodlám tím ztrácet čas. Je mi to skutečně jedno. Jedu a stoupnu si na volná místa. Myslel jsem, že to z mého sdělení vyplynulo. Pokud se Tě můj názor na tuto problematiku dotknul tak mne to mrzí, ale je to jen tvůj problém. ;):D Zejména pro ženy mám pochopení. ;) Už mi někdo ukazoval fotky u Děčínského Tesca, kde bylo auto přes dva chlívky. Pozorovatel cvakal a čekal. Přišly dvě ženy, sedly a odjely. Otázka zní, komu svým jednáním ublížily, koho omezily?! Nikoho! :) Vlastně ano. Toho, co to fotil a čekal na ně, aby mohl doložit zločin. :)

Pokud by nebylo zbytí, vedle auta přes dva chlívky bych zaparkoval bez problému. Ale poctivě ve svém. Na mezeru půlchlívku tam auto nikdo nedá a já budu mít jistotu, že ten co stojí napůl mi neflákne do dveří.

A když mi někdo "najede" až na kufr, den pro mne nekončí. Pokud je potřeba, holt sednu do auta, popojedu a myslím si své. Nehodlám si krátit život prkotinama, který můžu vyřešit úplně jednoduše a nehodlám ztrácet čas řešit někoho jiného, proč zaparkoval právě takhle. V těhe směrech jsem už docela otrkaný a klidný. Boty řidičů které mne neohrožují na životě přecházím s úsměvem.  Weri, přeji Ti krásný a pohodový den ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...