Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

No já byl včera v "Globršprcu" A protože zvládnu své obtloustlé vozítko nacpat i na místo "pro motocykly" , tak jsem zaparkoval také tak po 2 minutách. Zatáhnul jsem svoje tukové rezervy vylezl a šel do krámu.  Když jsem se vrátil , bylo místa už tak málo , že by ani Kůstka nezalezla. Tak přes spolujezdce , neutrál a trochu jsem si to SWčko povystrčil ven, aby se dali otevřít dveře u spolujezdce a strčit tam nákup.  Tři projeli a čvrtý zůstal stát. Nevím asi tu X5 chtěl nacpat místo mne 😂. No nenacpal , protože ti co čekali za ním se mohli pos... a troubení zprohýbalo i výplety u nákupního vozíku. Tak to vzdal a odjel.  Ale pravda je , že VŽDY se najde nějaký extrémní nervóza , kterému vadí i ztráta 30 vteřin . . .  :bacha

 

Jo a teď jsem si vzpomněl - kdo tam jezdí , tak to zná. Středem vede pruh pro pěší široký cca 2 metry a pak je na každou stranu stání pro auta. Že se občas najde trouba , který neví kde mu začíná auto a nacpe 50 cm čumáku na ten chodník to ještě pochopím. Ale že stojí 100 cm / 1 metr do chodníku FordKa nebo Smart a za prdelí má 2 metry místa to už mne dokáže naštvat. A jednou se potkali naproti sobě dva kret éni , kteří stáli tak proti sobě , že z toho 2 metrového pásu zbylo tak málo místa, že byl pro starou paní o holi s tím vozíkem problém vůbec propajdat. A to už jsem (když jsem ji chudinku viděl) měl chuť jít a prokopnout jim ty blatniky , když je tak pěkně vystavili.  A to normálně nejsem agresivní , ale tahle očividná bezohlednost mne fakt *neumím psát slušně*......  :bacha

(s e r ...) patří do kategorie neumím psát slušně :myslim    asi ano

PS Když použiji edit a přidám to do původního příspěvku, tak si toho 1/2 už nevšimne . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Nepiš dva příspěvky rychle za sebou, použij edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víte co já jsem s tím vydrbal nejlíp. doma jsem oznámil někdy okolo 14.12 že pokud po mě chtějí zařídit nějaké nákupy že mají čas si to vymyslet do 15.12 a že to obstarám nejdýl 17.12 a pak že i kdybych měl jet pro modré z nebe tak až skončí tahle ta magorárna.  Dnes jsem teda byl koupit pugét páč máti má zítra svátek ale to jsem obstaral vedle  v Nehvizdech kde nebyl problém zaparkovat protože kytkárna stejně nemá parkoviště tak jsem C2 nechal stát na napůl na chodníku a napůl v silnici koupil pugét a jel jsem dom. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fruktis já tam byla v pátek cca 14:00... naivně sem si myslela, že lidi chodí do práce a dělaj minimálně do 15:00.. 😂 Jinak když jezdím do makra cca 21:17 tak je to fakt super a v krámě sem skoro sama..., tohle pro mě bylo jak válka světů.... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsme byli dopoledne po 9té ve Frydlantě v Lidlu a parkování bez problémů. Vidím postaršího borce s Hjundaééé i20 jak na konci řady zadní části parkoviště hází zpátečku, já prijíždím a všechny dravce co hledají marně flek pouštím s Vánočním úsměvem, že můžou pokračovat v hledání. Bliknu na seniora, ten zagumuje ven z řady a nečekám na gesto diků ani na jeho odjezd a ladně z prava parkuji. Otázka ani né minuty... :potlesk

A pak jsem poprvé viděl, že u Lidlu můžou dojít nákupní košíky, beru poslední a za mnou se začíná tvořit fronta jak za komunistů na pomeranče...:aut

Uvnitř apokalypsa, všechny kasy jedou naplno (už vím kde jsou všechny košíky) - stojí všemi uličkami za polovinu obchodu... Zkušeně posílám dvojčata s dětskými košíky do jedné z řad. Po nákupu přicházím zhruba 5 kusů košů od kasy. V tom se zvedá pokladní s výrazem Ježíše před přibitím pronese: "Spadl systém a nejde platit kartou!". Dva postarší piloti košů přede mnou odpadají (asi do mdlob) a po rychlé kontrole cash,  vykladam nákup a s pocitem Vánoční nálady opouštím místo, které určitě bude večer ve zprávách...😂🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@StibTo dyť všichni hovoříme o parkování a jeho nesnázích u vánočních nákupů 😋

Jinak dneska ruský borec v bmw, zaparkoval na půl na chodníku a když se rozhodl odjet tak se mu pod kolem hnul obrubnik..otočil se širší stranou a milemu bmw urval naraznik😁

To bylo sprostých jmen😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...