Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

@Péťa Prosimtebe to ale není přece vůbec argument... Kdyby tohle bylo posledních řekněme 5 nalajnovanych míst tam a přijelo 5 aut najednou tak tenhle vykuk blokuje hned 3...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde vidět, že stojí na okraji parkoviště, o tato místa není není zájem, protože většina by nejraděj parkovala přímo mezi regálama... :), přiznám se, že na okrajích těchto parkovišť u hypersuper taky parkuju, hlavně z důvodu možného poškození laku od ostatních ču..ků, co nechají třeba děcka otevírat dveře tak, že máš ve dveřích důlek, o odření laku až na plech nemluvím...

ale neparkuju kolmo k čarám, jako ten kolík na foto, to nee--ale stojím tak někdy, když mám zapnutý vozík 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně. i kdyby bylo parkoviště totálně prázdné co je za problém najet si aspoň přibližně do vyznačeného místa? No jo, ono to vyžaduje trochu úsilí navíc - a tak je to se vším u mnohých jedinců...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou taky takovihle  sexperti: mame vyhrazene pakoviste pro skolku a duchodce, na ktere se vejde v pohode 7 aut. Naproti v panelaku chlapci s "autobusama" Kia, Hyundai a  VW tahle mista s oblibou obsazuji a potrebuji pro sichr na kazde strane aspon 2 metry do boku. Ve vysledku se sem vejdou stezi jen tihle tri ko**ti .

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem jel rodičovskou 406 nabrat LPG, u stojanu auto (VW caddy) a jak čekám tak vidím vzadu 3 kouzelná písmenka opravňující asi ke všemu - TDI... tak jsem zatroubil, za chvilku přišel, blbě se podíval a odjel

pro LPG je první stojan zleva a ještě s takovým nápisem.....

https://mapy.cz/zakladni?x=18.0073810&y=49.6031880&z=18&pano=1&pid=50709667&yaw=6.201&fov=0.807&pitch=0.144

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud tam jsou v rámci služebního úkonu tak mohou stát kde chtějí.  Kámoška mi vysvětlovala že na civilních vozech(neoznačených PČR)  to je tak že mají mít za oknem kartičku která auto identifikuje jakože je PČR a na těch kartičkách jsou proti padělání hologramy se znakem a jsou kartičky s jedním dvěma a třema  hologramy a to je prej rozlišení v rámci hierarchie ve sboru jak jsem koupil prodávám. Je fakt že ta kámoška má dva hologramy na té kartičce a někam mě vezla a nebylo kde zaparkovat tak auto flákla půlkou na přechod a když jsme se vraceli tak tam stáli dva měšťáci a chtěli vidět služební průkaz nakonec se spokojili s tím že na ně mávla odznakem. Takže to asi funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tedy vadí úplně stejně !!!  V čem je jiný než běžný motorista , zvlášť když je vedle normální parkovací místo ???  :bacha

Ano vážím si práce našich záchranných a bezpečnostních složek , ale když si jede pro sváču , tak se snad může chovat v mezích zákona . . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @Davidak79 Tak promiň , ale teď jsi mne fakt POBAVIL  😂       Protože to jsi nemohl myslet vážně !!! Jako že ty  "4 metry" rozdílu  tedy pokud poběží tak cca 2 vteřiny něco změní ??? Jo + další 3 vteřiny než si tu sváču odloží . . . Abych jim nekřivdil.

To je stejně smysluplná poznámka , jako že sanitku postaví do vchodu krámu , protože to ušetří další 2 vteřiny . Blbost , blbost ,  blbost . . . .  A klidně si na mne plivněte , ale v tomhle si stojím za svým názorem .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...