Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stredový panel s autorádiom


Piotor

Recommended Posts

Zdravím, konečne som vymenil 307 za 407SW 2.0HDI 2005 :-) Spokojnosť v plnej miere. Zostal mi po predošlom majiteľovi handsfree na nokiu aj s držiakom. Držiak by som chcel demonovať ale je zaskrutkovaný pod panelom rádia (RD4). Už som na 307 dal dole celý panel keď som menil žiarovku podsvietenia ovladača vetrania. Začína to odspodu aj tu asi ale neviem kde začať keďže sa mi nepodarilo vytiahnúť ani popolník. Poradíte niekto, poprípade foto?. Dosť mi pomohla príručka Jak na to s 307 ale na 407 som nič nenašiel. Ďakujem veľmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no len nejak som neprisiel na to ako radio vytiahnut. Podarilo sa mi zacat zhora, ako tak... uvolnil som plasty okolo vetrania, aj display pod nim, ale ten uz len zvrchu, spodna cast sa mi zda ze je prichytena skrutkami pod radiom. Rada ako vytiahnut radio by bodla:-) pod nim je ten drziak, ktoreho sa potrebujem zbavit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Přema

Na rádiu jsou 2 dírky,tam musiš strčit nejmenší torx a v té dírce jsou šroubky,ty povolíš a rádio vytáhneš,tot vše

Najmenší torx Ti bude zbytočný....použi torx 10 :papa:super

Já mám zrovna v sadě nejmenší torx právě tento tak jsem to tak i bral........:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...