Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zpětná zrcátka - jak rozebrat ?


Axiom

Recommended Posts

Nějak jsem si vyklepal jízdou po D1 levé zrcátko u řidiče, a když jedu tak mi jemně vibruje, chtěl bych ho dotáhnout, ale nevím jak to rozebrat, už někdo rozebíral levé zrcátko ?

upraveno - ten Caps Lock při psaní názvu přiště vynech!

Díky, Béďa

[upravil dne 9/4/2009 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Ahoj,

mam stejny problem, prave zrcatko mi pri rychlejsi jizde (~120-130km) zacne dost klepat/vibrovat. U Domanskeho pravili, ze oprava (predstavoval jsem si dotazeni neceho uvnitr) neexistuje, ze je to cele nejake zalisovane a ze je nutne vymenit CELE zp. zrcatko. Prijde mi to zvlastni, kvuli klepani vymenit...povedlo se to nekomu rozebrat?

Diky za kazde info.

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Taky se přidám, mám obě zrcátka špatná, jsou na nich mapy a za tmy nebo když mám slunce za zády se v nich hrozně špatně čte provoz - je to něco jako zaschlá voda, ale nejde to ničím umýt, zkoušel jsem opravdu všechno.. Rozhodl jsem se tedy pro výměnu "sklíček", bojím se ale abych je neponičil.. V servisu mi řekli že to nedělají, protože se mohou ulámat nějaké packy a to je pak na výměnu celého zrcátka, nevím co je na tom pravdy.. má s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...