Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pozdrav


rosy.kapka

Recommended Posts

Původně zaslal: agresssor

hmmmmm No nic mi to nerika. JA byl taky na intru takze trebas sme se vidali. Tezko rici no:( ted ti to nepovim.

ale jeho fotku mám na libimseti , když půjdeš na domika tak hned pod tou hlavní fotkou je první obrázek a tam je on já a ještě jeden kluk a on je s těma krátkýma vlasama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bobekstošest

Původně zaslal: agresssor

hmmmmm No nic mi to nerika. JA byl taky na intru takze trebas sme se vidali. Tezko rici no:( ted ti to nepovim.

ale jeho fotku mám na libimseti , když půjdeš na domika tak hned pod tou hlavní fotkou je první obrázek a tam je on já a ještě jeden kluk a on je s těma krátkýma vlasama

Mrknu na to az budu doma ale myslim ze kdyz se tam podivam tak spise budu koukat na Tebe nez na nej:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jiri106xs

Původně zaslal: jakub106GTI

a řekni jak jsou to spolehlivé stroje? máme mít strach

Američanům bych nevěřil ani pozdrav, natož si sednout do letadla, který vyrobili:D:D:D

Aaaale oni ty letadla nejsou zase tak spatny:D jen nektery veci sou tam docela chytaky:D, kuli jedny pitomy veci musis rozmontovat dalsich deset:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: bobekstošest

Původně zaslal: agresssor

hmmmmm No nic mi to nerika. JA byl taky na intru takze trebas sme se vidali. Tezko rici no:( ted ti to nepovim.

ale jeho fotku mám na libimseti , když půjdeš na domika tak hned pod tou hlavní fotkou je první obrázek a tam je on já a ještě jeden kluk a on je s těma krátkýma vlasama

Mrknu na to az budu doma ale myslim ze kdyz se tam podivam tak spise budu koukat na Tebe nez na nej:D:D:D:D:D:D

no to jako klidně koukej v tom ti nikdo nebrání:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...