Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tvrdá spojka


p307hdi

Recommended Posts

no, tvrdá ako tvrdá. keď si to porovnám s bráchovou 407 kombi, to je nebe a dudy, nehovoriac o mojej bejvalke so 4 kruhmi, teda čiernou ovcou od nich A3. To keď som do nej presadol, skoro som prerazil podlahu. To ako keby si stupil, no vieš do čoho. A to mala raz toľko km (185 tis) s pôvodnou spojkou.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem si sedl poprve do 307, tak jsem byl docela prekvapeny jak sla spojka tezce oproti ostatnim autum, ale na druhou stranu ne zas tak tezce aby me z toho bolela noha nebo to bylo nejak neprijemne a to jezdim taky casto v kolonach:myslim

jde o to, jak uz tady padlo jak moc tvrda ta spojka je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mé 307 jde krásně lehce a 307 mojí máti je tvrdá jak beton a to má už celou novou spojkovou sadu a pořád to samé.

A u firemních, co jsme měli, u pěti lehce a u dvou tvrdá... :myslim

V servisu nám to v podstatě nikdy nevysvětlili, ale prostě to byl fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Na mojej 307 1.4/55kw je spojka tvrda,ale zvykol som si.No ked som teraz dostal sluzobnu Octaviu 1.9 Tdi 79 kw/2009 a urobim na nej 500km denne a potom sadnem do Peugeota tak spojka je jak beton.A zase po vikende ked sadnem v praci do Octavie tak slapem ako do blata.Ale nemozem porovnavat nove a 5 rocne auto.Tolko moja skusenost.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 307 1,6hdi 80kw taky dost tvrdá, po té co jsem chvíli jezdil s tátovou felicií tak mi málem

po přesednutí zpět do 307 chytala křeč do nohy :D

Jinak po chvíli mi to už ani nepřijde. Mám 150tis a spojka je asi původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Původně zaslal: p307hdi

nemohla by pomoct vymena brdovej kvapaliny? lebo niekedy sa stane ze ide celkom lahko.

Tak sa bavime o spojkovom, alebo brzdovom pedali? Na mojej 307-ke ide spojka podla mna uplne optimalne. Nie je tvrda, ale ani prilis makka. Ked som presadol do kamoskinej Xsary Picasso nejazdilo sa mi vobec dobre spojka bola prilis makka a zaberala az uplne \"hore\" spociatku som sa ani nemohol rozbehnut, tak zle sa reguloval zaber spojky. Kamoska je asi zvyknuta, ale ja som bol rad, ze vystupujem. Nemyslim, ze bo to bola vec starej/novej spojky. Ta kamoskina Xsara ma nabehane stvrt mega, spojka je povodna a makka ako ho..o. Ked chodis casto v kolonach odporucam automaticku prevodovku a mas so spojkou vystarane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono záleží čemu se říká ztuha, u mě chod hladký, ale samozřejmě to chce více síly jak třeba u benzíňáku (felina, golf4 1.6, 306 1.6), ale tvrdá že nejde ani šlápnout, to je pak něco špatně, pokud vím, tak u HDi je lanovod, tak může bejt ten už zatuhlej třeba, mě když prasklo spojkový lanko(v tom samoštelu se rozpadli zoubky po namazání), tak s novým jde o poznání lehčeji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...