Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Guest Petr 3008

Hříbek se hodil. Bramboračka je na stole..  Kdyby @vendelinek pojal podezření, že je tam všeho málo  🤣🤣,  tak polívka je v misce, ne na talíři , brambor a hub je tam dost, jen to není vidět 🤣

 

IMG_20210914_182647.thumb.jpg.9344bc9eab3576f67a7973cb565f72d8.jpg

Upraveno uživatelem Petr 3008
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamotance z listového těsta, ementál, šunka a to hlavní, syrečky. Potřít vajíčkem a na 30 minut na 180°C na horkovzduch do trouby. Lidičky, to je žrádlo 🤣🤣

 

20210916_171741.jpg

20210916_175436.jpg

20210916_180359.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+ Myslel jsem, že tento podivný název používáme doma jen my 🙈👍

Jinak dnes chystám jídlo na zítra, Helča bude mít oslavu. Takže bude pečené plecko, brambor a kyselé zelí a večeře malé řízečky z kuřecích stehen, které budou jen tak, na průběžné pojídání. Večeře už žádná kterou jsme vždy dělali, protože během dne se toho sní tolik včetně jednohubek atd, že na ni už nikdo neměl sílu 😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Petr 3008Proč to nemůžeš pěstovat? Už nejsi při síle nebo se bojíš abys neměl v břiše vydřenou drážku z bus volantu? 🤣

Jo jinak jsem ti tolikrát chtěl říct, Helča x krát říkala, že vypadáš jak pan učitel Prášek 🤣 To říkala už hned po srazu. Uklidním tě, nikdy jsem ho neviděl 🙈🤣

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

No, když nežereš nic mezi tím, tak to vůbec nevadí 🤣, zase nemá cenu se něčemu vyhybat 🤣

Helču pochopitelně pozdravuj a ať se teda kouká pořádně učit 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣🤣🤣 Já taky držím dietu mezi jídlem 😁 Teda snažím se omezovat ale znáš to no. Já jak to vidím, tak dycky zeslábnu jako pan Mistr co leží v jahodách 🤦🤣🤣🤣

Vyřídím pozdrav, ona bude mít radost 👍 Učit se musí, jinak řemen, tam jiná možnost není 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...