Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Návštěvník
před 23 hodinami, ozzy56 napsal:

nedávno v jednom rozhovoru americký miliardář na otázku jaké jídlo má nejraději odpověděl brambory s mlíkem 😉, mám je taky rád, hlavně když koupím brambory co jsou opravdu domácí :super

Nejlépe s kyškou a hodně smažené cibulky 😍🙂👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2021 at 20:36, ozzy56 napsal:

nedávno v jednom rozhovoru americký miliardář na otázku jaké jídlo má nejraději odpověděl brambory s mlíkem 😉, mám je taky rád, hlavně když koupím brambory co jsou opravdu domácí :super

a tady jde videt ze nezalezi na penezich ale na prioritach ktere si clovek nastavi
ma miliony a da si brambory na loupacku
a pak jsou lide hornich 30 tisic co by to do huby nevzali protoze to je jidlo chudiny

ty si daj lanyze nebo humra nebo neco co stoji pomalu vic jak vydaje obycejne rodiny na mesic

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono hodně záleží, KDY se člověk tím boháčem stane--pokud je jím odjakživa, pravděpodobně na brambory s mlíkem nenarazí :myslim, ale když se jím stane v dospělém věku, tak mu chutnají obyčejná jídla na kterých vyrostl

jako třeba já vyrostl na pivu, obyčejném rumu a slivovici, takže ty mýdlové vody jako whisky atd. mi nic neříkají 🙈😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco z posledních dnů. Thajské curry s krůtím masem, lososová šunka, sýrový cihličky, grilovaná krkna a nějaká křidélka. To bylo poslední uzení studeným kouřem před létem, už je moc teplo... 😊

IMG_20210609_182434.jpg

IMG_20210608_191630.jpg

IMG_20210608_190733.jpg

IMG_20210606_185259.jpg

IMG_20210606_151050_edit_362528205363952.jpg

IMG_20210530_160106.jpg

Upraveno uživatelem Husky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...