Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Guest Petr 3008

No a protože se po tom obědě ještě teď nemůžu ani hnout, tak večeře byla hodně, ale fakt hodně dietně zdravá. To už se vám tak líbit nebude. Ale je třeba se trochu držet, pak zbytečně tloustnem a těžknem apak máme v autech tu vyšší spotřebu...🤣 (no nevím, kilo sem, kilo tam, já mám spotřebu povětšinou stejnou)

@vaginealko bylo jasný, po obědě jsme ještě vyráželi na doplnění zásob

IMG_20210228_181944.thumb.jpg.70d34bf760899a2c96bbadee30156e46.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pečte vařte smažte jak je libo a po chuti tendle tejden mám volno,tak nevařim nepeču nesmažim a zároveň musím trochu přitáhnout opasek a držet váhu pokud možno ,aspoň na hranici s mojema kilama, už mám 73,4kg,a furt se jí něco nelíbí ,ve středu jdu zase po delší době mám kompletní prohlídku k p.doktorce,bude mě pitvat,je to kráva cukrářka a už jí slyším jak zas dostanu kotel od ní co jím co nesmím ,už mi rok.vyhrožuje že dostanu injekce,kuny jsou se svojí mamkou doma,mamka si prej vzala v práci volno aby mohla zaučovat nejmenší kunítko,ta už je taky dálkově in-line ,tak si myslim,že na mě vyjde řada zas až po neděli,doufám že ji zase vokecám aby to nechala tak jak to je,uvidíme po zítří a druhej den nato další návštěva k ortopedovi,ten dokáže taky slušně probrat,......už abych to měl za sebou a nikam mě.netahali

 

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...