Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Guest Petr 3008

@vendelinek vyzkoušej třeba toto..  Je to rychlé, jednoduché, a chutná to líp než to vypadá.

Na pánvičku kousky kuřecího masa, sůl, pepř. Když se maso udělá smíchej ho se sojovkou a zalij smetanou, zahusti lžičkou solamylu, dochuť sojovkou - podle chuti.  Dát na uvařené těstoviny a je hotovo

Já na to kdysi koukal s nedůvěrou, ale je to vděčné jídlo

 

IMG_20210220_122712.thumb.jpg.53ff9676ca9132bd4db3198d7778171e.jpg

Upraveno uživatelem Petr 3008
chybný text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, OK406 napsal:

Nemáte recept (vyzkoušeno) co udělat z dýně Hokaidó? Zatím jsem uvařil krémovou polévku. Zkusil jsem žemlovku, do které jsem dal jablka a kousky dýně Hokaidó. Ale to se moc nepovedlo. Dýně byla jako by bez chutě, i když jsem to posypal cukrem+skořicí.

Urcite zkus dynove rizoto 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Nás nalákalo teplé počasí v týdnu, tak jsem myslel, že zahájíme letní sezonu..  No, je zima jak blázen.  Večeře ale byla rychlá :

IMG_20210227_165916.thumb.jpg.27a2d3d52590b160c796577ccbff100d.jpg

 

@HanysR Ten langoš bych si dal, taky dobrej nápad :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Petr 3008 Hergot a já bych si dal ten špekáček na ohni! Úplně jsem zeslábl jak to vidím 🤣👍

@vendelinek Pár dní jsem tu nekoukal a vidím, že dochází inspirace. Rajská a masové koule nebo plněná paprika, koprovka, špenát, fazolky na smetaně atd to se u vás nejí? My doma rádi i taková klasická obyčejná jídla. Dá se to skvěle i ohřát. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ale jako jo ale já jsem rozmazlený a kačenka je méně vzácná než špekáček na ohni 🤣 Ten špekáček s krémžskou hořčicí a rohlíkem 🙂😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HanysR napsal:

@Petr 3008 Hergot a já bych si dal ten špekáček na ohni! Úplně jsem zeslábl jak to vidím 🤣👍

@vendelinek Pár dní jsem tu nekoukal a vidím, že dochází inspirace. Rajská a masové koule nebo plněná paprika, koprovka, špenát, fazolky na smetaně atd to se u vás nejí? My doma rádi i taková klasická obyčejná jídla. Dá se to skvěle i ohřát. 

Omáčky nedělám, špenát míváme,vono je to těžký,ty naše kuny už jsou nějaký vybíravý,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...