Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Momentálně pobývám služebně v Německu a tady se vaří, pro mě zcela zvláštní pokrmy. Třeba bramborová kaše smíchaná se salátovou okurkou 😛 a včera jsem měl bifteky (hovězí natrhrané, splácané do kuliček 😝) se zeleninovou rýží a místo omáčky přelité řeckým tzatziky... 🙃 Ale bylo to docela dobrý...

A přidám jednu fotku normálního jídla. 

20210112_121335.jpg

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 5 hodinami, Pacho69 napsal:

...nebo uzenina... :D

jen to "rizoto" bylo trošku out :myslim

 

no my tomu říkáme buřtguláš, protože brambory neplavou :aut

No však můžeš taky nahodit nějakou inspiraci která bude stát za to. Já nepsal že dávám bramborový guláš, my tomu prostě doma říkáme gulášová polévka a když není na nic čas, pomalu ani na smrt, tak to přijde po příchodu z práce velmi vhod. S čerstvým chlebem náhodou super. 

Dělám ji s uzeninou kvalitní, kolem 90% masa, čistým vepřovým masem, domácí červenou paprikou... Nevidím na tom nic špatného a je polévka a polévka, v tom si věřím. 

A jinak ad @vendelinek, k tomu už jsem se vyjádřil. Umí se postarat o rodinu a to si já cením a díky za jeho inspirace. Kolikrát ta obyčejná jídla jsou nej. Je to jen o kvalitě surovin a já mu za to děkuji. Spousta chlapů spálí i vodu na čaj 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dnes neděla nic, byl jsem u zubaře, tak jsem jen cestou z5 vzal hadům pizzu, nechtělo se mi ji dělat.

Taky mi nezbývá, než se o hady doma postarat, oba na distanční. Něco přidám, ale asi se mi nechce každý den fotit, co dnes vařím. Buřtguláš taky sem tam, ale spíš udělám klasický, s masem. vařím rád, ale když je to teď skoro každý den, tak už to není tak zábavné.

 

Jinak vendelínek reagoval v pohodě, bral to jako srandu, stejně, jak jsem to psal...

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@Pacho69Však v pohodě, nebylo to myšleno nijak zle 🍻 Jinak souhlas, postarat se o děcka během distančky je na boudu. Je to pořád dokola a už jsem přemýšlel, že je hodím k @vendelinekať se mi o ně postará 🤣 Dva krky navíc už nepozná a on je zvyklý stejně vařit ve velkém jak to vidím. Asi jim sbalím věci, dva balíky tatarky a pojedou 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
V 18. 1. 2021 at 9:40, minimaxa napsal:

 a co takhle třeba ryba?

Ryby jsou fajn, hodně je nakupuju na bonfood.cz. Maji tam pořádný kousky a to pak si klidně 25 dekovej stejk mořskýho tuňáka či lososa dám do kontaktního grilu (kdo uvažujete o nákupu grilu, tak s tímhle neprohloupíte) a sežeru ho jen s trochou brambor.
V podstatě už rybu jinde nekoupím. Pouze tady na sádkách pstruha.

8ADA9012-3F02-47C9-A091-2936307192BB.jpeg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já dneska takhle,už choději kuny jestli už to bude,tak to musím vyndat ,no😀

Špízy z kuřecího, točeného a krkovičky, červený papriky na kostičky,cibulka, posypáno trochou gril kořením,čer.paprikou a k tomu bram kaše,kdo bude chtít tak okurka🙂

IMG_20210118_114401.jpg

IMG_20210118_113243.jpg

IMG_20210118_120644.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa

Jsou tři 11 a 9 kluci a slečna 7 let😀

Kluci jsou docela vylitaný,jsou to naši malí hokejisti tak mají furt hlad no😀

Hrajou za jiskru Humpolec

jsou to borci v tehle letech docela váleji

Ten starší má asi 11 medajlí doma na nástěnce a toho mladšího jsem našel v mobilu s pohárem

 

DSC_0110.JPG

received_1013680718967827.jpeg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...