Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Návštěvník

Na obyčejných receptech není nic špatného a naopak, někdy jsou jednoduché věci naprosto parádní. A konkrétně já, dám vždy přednost třeba svíčkové před šneky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ja mel jsem rad, kdyz prispel minimaxa nebo oddie a dodavali sem fajn jidla, ale sorry davat sem leco a brsalat je fakt ulitly, kor jak pisete, na zraleho pana..... Asi vsichni si umime predstavit nechutne rizoto ze skoly nebo leco, a vlastne i dalsi podobny pochutiny, viz ta haluz hranolky s tocenakem v troube. To sorry, ale jestli je tohle super, tak uz sem vubec nebudu lezt....ani prispivat, tak vam preji dobrou chut..... 🤣🤣🤣😂👍👍👍

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HanysR napsal:

Na obyčejných receptech není nic špatného a naopak, někdy jsou jednoduché věci naprosto parádní. A konkrétně já, dám vždy přednost třeba svíčkové před šneky. 

Svickova, kor hneda lehce karamelizovana, ovsem neni leco, smazeny syr a hranolky....... svickovou a zajimavou, tu uvidim rad..... Ale smazeny *neumím psát slušně*ky byt v troube 🙈🙈🙈🙈🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Prej slimáci :D Viděl jsi někdy slimáka? Nemá boudu :D:D

No to ti moji o ni taky prisli 🤣🤣🤣

Prosim minimaxu a oddieho o aktualizaci jejich vlaken 🤣👍

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele oddie už tu dlooouho nedal nic... a jako to že ty si neměl rád rizoto ze ŠJ @Scratchi neznamená, že ho neměli rádi všichni... My třeba měli super jídelnu... :) chutnalo mi tam všechno krom třech věcí...! Zemlbába - chuť dobrý ale s jádřincema se to fakt žrát nedalo. Dušený (čti rozvařený na *neumím psát slušně*...) kapustičky - bez čehokoli, co by to osolilo, opepřilo okořenilo..... A játra s uho a rejží.... a náhodou rizoto dělali fakt dobrý..! Lečo je přeci dobrý a udělat bramborovej salát - dobrej!!! - bramborovej salát, taky není úplně jednoduchý... mě třeba dost salátů nejede, páč tam lidi cpou jogurty a zakysky... 🤮 někdo tam háže čočku a ančovičky... 🤢 prostě 1000 lidí 1000 chutí... a já sem občas chodim pro inspiraci na rychlou večeři "co dům dá" a nebo když prostě tělo dostane chuť na takou tu ňákou "prasárnu" a nebo když honí mlsna... 😅🤩😃... třeba chleba ve vajčku se slaninou a sýrem a hořtice a kečup a tatarka a rajče a kyselá okurka a pak si dám pivo a zmrzku a dojím se brambůrkama a na to kousek čokolády... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

furt lepší jak mekáč... 😂😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netřeba... 😂😂😂 mám kachní žaludek a nebo stačí slivovice... 😂

Hele @Scratchi... 🤣🤣🤣 ten tvůj příspěvek mi připomněl "to je vůl.., kaviárový tousty..." a "želvy nežeru..." 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaviar jo, zelvu jsem jeste nemel 🤔😉, ale vyresil jsem to ignorem a uz to nevidim a mam klid. I na fcb protoze to na me vyskocilo hned po ranu i tam 😁. Dneska mame smazeny kvetak s bramborem, chcete fotku? Nic slozityho, kvetak se omyje, rozloupne, proplachne, sblansiruje v osolene vode, obali v trojobalu a poputuje do fritaku. Domaci tatarka ze zakysane smetany, horcice, okurek, salotky, spetka soli a cerstve namlety pepr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...