Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Objevil jsem dneska tohle, celkem náhodou, ale do kulinářského koutku to myslím patří.

http://www.hrnek.senzakup.cz/?utm_source=seznam&utm_medium=banner&utm_content=B_2 19_10_7 hit ob 4&utm_term=in_1105&utm_campaign=HP Seznam ni hrnek

Myslím, že to ještě není dotažené úplně do konce. Čekám, že hrnek po faceliftu, až jím projde,  se sám také umyje a pak se za mě půjde taky vyčůrat, aby udělal místo na další várku kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si připravil na dobu budoucí až nebudu vedit co si dám dobrýho k obědu  pár sýrovomasovych karbanatků,jsou připraveny v mrazáku a dva jsem.si dneska na ochutnavku vzal k obědu s bram kaší 

 

 

 

20191017_145851.thumb.jpg.6df6833ccb565a161e735a53f9a989b6.jpg

20191020_115821.thumb.jpg.099e9ea52f990ce25396788929258634.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Dneska jsem svym malym holkam udelal k veceri prekvapko. Krevetky🦐🦐🦐🦐🦐 jen na soli a limetkove stave, a humrika 🦞🦞🦞🦞🦞jsem udelal s omackou ve slozeni olivovy olej, cesnek, bobkovy list, provensalske koreni, cherry rajcata, sul, pepr a smetana. No holky se nadlably, ja v podstate taky, ale asi bych jeste jednoho humra zmaknul, ale pak uz by ta veca byla celkem podstatne drazsi, tak jsem se radsi dojedl pistaciema 😃😃😃😃. Ale musim rict, ze mnamka. Mel jsem i bohuzel kliku na samicku, tak jsem mel i skvele jikry.  Nicmene bych chut humra prirovnal k tygrim krevetam a ty jsou levnejsi 👍

IMG_20191228_193951.jpg

IMG_20191228_201312.jpg

IMG_20191228_191029.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jen tak oďubovani 

Pár jednohubek pred televizi 

Nakrájené rohlíky mazane pomazankovym cesnekovym máslem a na vrch tence nakrájená  ďábelska klobaska

Na vrch tence nastrouhaný syr

 

hup.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...