Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Už jsem sem dlouho nic nedal  😀
Pokoušel se o mě hlad,tak jsem zdělal zbytek krajíčků chleba
Krajíce chleba vykoupaný ve vajíčkách osmažených na sádle a plátkový sýr,ve zbytku vajíček osmažený plátky anglický navrch a špetka tatarky, jelikož mi někdo sežral okurky 😀,tak jen tak samotné,ale i tak nebylo to špatný

IMG_20200818_185633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl Vendelinku, neber to zle, nezlob se, ale me se ze vetsiny tvych "pokrmu" udelalo celkem šufl..... hlavně ty hranolky s buřtama...... :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hlavně jde o to, že spousta chlapů co znám připálí i vodu na čaj takže já si cením každého kdo se toho nebojí a bez manželky neumře hlady. Mi přijde taky vše v pohodě jen ty buřty bych si taky nedal ale jinak taková domácí klasika včetně chleba ve vajíčku apod 🙂

Třeba já dnes dělám bramboráky se švestkami. Věřím že spousta lidí co to nejedla řekne hnus ale tenhle recept se u nás dělá od nepaměti a je to paráda 

 

20200905_131049.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hlavně tam nedávej česnek atd pokud tě to zaujalo 😅 jen vajíčko, mouka, sůl a nahoru švestky. Na švestky cukr a dělat dlouho na pánvi pod poklicí. Já dávám nakonec do trouby protože rád křupavé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Scratch napsal:

tvl Vendelinku, neber to zle, nezlob se, ale me se ze vetsiny tvych "pokrmu" udelalo celkem šufl..... hlavně ty hranolky s buřtama...... :blicismajlik

Nikde jsem žádný buřty nikdy nedělal,je to točenej salám libovej a hlavně pro malý děti vnoučata a je to dělaný v horkovzdušný troubě,jen tak.pro upřesnění 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tocenej libovej salam, no tak tim jsi tomu pomohl, to i ty spekacky maji nejakou normu na vyrobu. No vem to prosim tak, ze treba Hanysuv recept je zajimavej, Huskyho je extra zajimavej, ale tvoje hranolky s tocenakem, ci to rizoto, je proste tuctovka, nic zajimaveho. Dej sem treba risotto se safranem a maslem na bilem vine, at se necemu priucime. Snad chapes, jak to myslim 😉😁😁😁

Ja se tesim na toto, slimaci po burgundsku s pestem

IMG_20200210_211508.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...