Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Dnešní oběd (jelikož jsem nebyl odpoledne doma,tak davam az teď)opět něco masovýho :D

Karbanátky z mletého masa hovězího a vepřového ,nastrouhaný sýr v těstu s vajcema dvěma cibulka česneku dva stroužky pepř sůl trochu strouhanky namočený v mlíku a krapátko gril koření 

brambory a tatarka 

Ale vůbec to nebylo špatný :)

20180725_102619.jpg

20180725_104119.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak frbr snědený, ale bez toustovky.... :bacha asi bude konec světa - billa vykradená celá, lidl snad ani nevede a v penáči mi paní řiká: to víte.., přes prázdniny sou konzervy hned pryč a kor jestli sou ve slevě.. Počkám asi na zimu.... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúza, s uspořádáním žranice, pokud by byl zájem, rozhodně nemám problém. Ten je spíš v čase, přes léto jsem často s kapelou pryč a ve volných chvílích se věnuju žrádlu.

Ty fotky jsou jen ukázka letního grilování, nebylo to  najednou (s výjimkou krůty a kýty, ty najednou byly)

Jo a díky za komenty...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

No a co si vyrobit takovou jako "domácí" - majonézu si kup, nejsou v ní žloutky, tak se nekazí.. a s tou jogurtovou kupovanou tatarkou, se to nedá srovnat... :)

nastrouhej na jemno kyselý okurky (trochu vyždímej) a kousek kůry z citronu, cibulku rozsekej na kaši, kudrnku nasekej.., cukr, pepř a hotovo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...