Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

regulator vysokeho tlaku


petko309

Recommended Posts

Ten stary ventil ma presne take iste cisla ako ten novsi.Mozno by pomohlo napisat cislo cerpadla,zajtra sa na to pozriem.A teraz som si spomenul,ze predchadzajuci majitel vravel,ze menil cerpadlo,takze ten ventil mozno nie je vhodny k tomu cerpadlu.Pozriem sa aj na ostatne ventily,ktore som kupil s autom,mam ich viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ale pokud majitel před tebou měnil čerpadlo,tak tam musel tam dát shodné které tam před tím bylo,záměna typů resp.jejich uchycení nemusí být vždy shodná,a k tomu čerpadlu resp.drv ventilu,jeho životnost velmi závisí na kvalitě nafty,já,ač nemám HDi tak naftu,kterou mám bokem,tak do té ještě přidávám aditivum VIF a pokud jé leju hned do nádrže tak přes nějakou punčochu nebo hedvábný papír kvůli bordelu,a pak samo přidám VIF pro jistotu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paolo00

Takze to cislo je 0 445 010 010,a naftu som nalieval aj z bandasky,v lieviku bolo dost jemne sitko,ale odkedy som sa tu docital,ze problemy mavaju hlavne ti,co ,,nalievaju\"tak som prestal.Ale ani za benzinky sa neda zarucit...

jj nedá,ale já pokud leju z kanystru tak jen přes nějaký další filtr v podobě hedvábného papíru nebo podobného aby se to víc pročistilo,a taky plus dávám navíc ten VIF !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za info,tak si zaobstaram novy.Ktovie preco objednali ten?Asi sa to netyka len ELITU,ked taky isty ventil tam mal aj predchadzajuci majitel,a vravel mi ze ked nieco blblo,tak len ten ventil.A tak isto mi vravel,ze aj uplne novy ventil mu vykazoval zavadu.Mal by usetrene problemy keby vedel,co je to PEUGEOT FORUM.Takze este raz vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty problémy by nebyly kdyby měl správný typ ventilu....... a kdyby se ptal těch který tomu rozumí:papa

a funkce je taková,že ten ventil sleduje přes řj kolik je paliva v reilu ( zásobník nafty ) a podle toho dávkuje správné množství paliva do vstřikovačů pod tlakem který je opět řízen jednotkou která to má všechno na starosti...... není průtokový jen jen měřící a dost závislí na kvalitě nafty,a v zimě se doporučuje i to aditivum,pokud si nejsi jistý,a měl by :myslim vydržet kolem 100 tis.km tolik z materiálu Bosch..... :roker - ovšem za předpokladu kvalitní nafty......

[upravil dne 28/1/09 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Tak skusim vymenit 493 za 872 a uvidim co sa udeje. Inak moj problem okrem inych je ze motor trha. Naj je to citit na 1 , trosku pridam a nic za chvilku si auto podskoci a zase prudko uberie, skratka trha. A preco DRV?, lebo sa mi dost casto stava ze motor po vypnuti klucom este chvilku dobieha. Vyskoci zavada ktora po par startoch zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tohle vypadá na nějaký silentblok motoru ( asi ) to trhání..... s tím ventilem,namontovat půjde stopro ale nevím jak bude pasovat ten konektor,to můžeš vyzkoušet nanečisto než ten starý vyndáš tak odpoj jen konektor a hned poznáš jestli tam půjde nebo ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DRV vymeneny, vsetko pasovalo. Start normal, zda sa mi ze lepsie vypina. Trhanie som nespozoroval ale bolo chladnejsie a mam taky dojem ze to cudne spravanie je zavisle na teplote. Ostatne problemy pretrvavaju, ked sa zohreje od 1500 prudko pridam a.....nic, skor sa dusi ako zabera. Musim na diagnostiku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...