Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hádanka - křižovatka


Fusion

Recommended Posts

Mám takovejdle problém, podle mě je to jednoduchý ale třeba se mýlím.

Jezdím tudy denně a každej den je to jinak. Brňáci budou vědět, je to nová křižovatka ul. Hlinky u BVV.

Stříbrný cabrio jede od prahy, na křižovatce sou samozřejmě semafory (zvlášť pro jízdu rovně, zvlášť pro odbočení vpravo kam cabrio jede).

Zelená pro odbočení vpravo má zpoždění po semaforu pro jízdu rovně cca 3vt.

Já si myslím, že je to jednoduchý, modrý auta mají dát protijedoucímu přednost a ten v klidu odbočí. Problém je podle mě ten, že ten ostrůvek je dost velkej (dálka cca 2 aut) a ty modry auta mají pak dojem, že sou na hlavní a tak nemusí dávat stříbrnýmu přednost.

Denně je situace jinak - někdy dávají modří přednost, někdy ne a ještě se rozčilují. Ale skoro pokaždé váhají jak modří, tak stříbrní a nidko neví jak to je. Už sem se o tom bavil s plno lidma a všichni to vidí stejně.

Jenom dodám, že hlavní je napříč (kam všichni odbočují), ta kolmá je vedlejší ale to je nepodstatný protože jedou semafory.

Názory?

post-0-14109603421275_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I kdyby tam značky byly, přednost maj světla. Podle měš je to jasný. 1. jsou definovány hranice křižovatky, 2. při odbočování vlevo maj přednost všechna protijedoucí vozidla, 3. je pro ta modrá auta na křižovatce světlo Příkaz k opuštění křižovatky? To by hodně napovědělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

I kdyby tam značky byly, přednost maj světla. Podle měš je to jasný. 1. jsou definovány hranice křižovatky, 2. při odbočování vlevo maj přednost všechna protijedoucí vozidla, 3. je pro ta modrá auta na křižovatce světlo Příkaz k opuštění křižovatky? To by hodně napovědělo.

Zelená šipka? Mám dojem že asi jo. Kdyby stříbrnej chtěl jet doleva na Kohoutovice tak tam taky je šipka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

\"vlevo dole na tom odbočení vpravo\" - no nevím, jestli chápu to místo správně ale vidím tam na sloupu takovej bílej trojúhelníček s červeným okrajem. ;)

Kolikrát se tu ještě bude opakovat, že SSZ je nadřazeno pevnému značení??? ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...