Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Silnější žárovky


joska2

Recommended Posts

Guest servisman

jen si je dej a pak si nestěžuj,najdeš pár co mají jen 55W a svítí líp :papa nedávno jsem jedny koupil za 199Kč 2 ks a svítí tak bíle že byl i nemec.cb spokojen a ptal se co tam mám .a jsou schválené pro provoz na našich kominikacích :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

jen si je dej a pak si nestěžuj,najdeš pár co mají jen 55W a svítí líp :papa nedávno jsem jedny koupil za 199Kč 2 ks a svítí tak bíle že byl i nemec.cb spokojen a ptal se co tam mám .a jsou schválené pro provoz na našich kominikacích :papa

mozem poprosit konkretny nazov? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

jen si je dej a pak si nestěžuj,najdeš pár co mají jen 55W a svítí líp :papa nedávno jsem jedny koupil za 199Kč 2 ks a svítí tak bíle že byl i nemec.cb spokojen a ptal se co tam mám .a jsou schválené pro provoz na našich kominikacích :papa

Tak se pochlub,:rokerkde se daji takove žarovky pořidit a nezapomen napsat vyrobce.:potlesk Ja mam od autokelly za 70kč a jsou docela super.Otestovat se ma pry vše:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Ohledně autožárovek se tu psalo mraky ,footo nemám a do auta se mi v té zimě nechce.Ukazoval jsem jej Petrovi/nemec.cb/ protože se ptal co tam mám.Cena byla 199 Kč za obě což mi vyhovovalo tak proč je nevztít.

jest.li bude čas dodám i foto jen si pamatuji jsou plněné xenonem a homologace.Ale jak se říká papír snese všechno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkom zaujímava debata. Jazdím raz mesačne celé Čechy a Slovensko tam a späť ( 1700 km ) a teraz keď je skoro tma, tak som našiel nejaké testy autožiaroviek. Celkom by ma zaujímalo, čo fakt doporučujete do reflektorov. Je pravda, že som kupoval náhradné žiarovky podľa ceny ( benzínky, hypermarkety) a niekedy sa mi zdalo, že svietim sviečkami (aj po umytí reflektorov).

http://auto.idnes.cz/exkluzivni-test-modre-autozarovky-jsou-parodie-na-xenony-pnx-/automoto.asp?c=A080401_170845_automoto_fdv

http://data.idnes.cz/g/auto/infografika_autozarovky.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si koupil HId 6000K a zadna Halogenova zarovka je nenahradi a kdyz mas spravne svetla serizene tak to sviti krasne...Mnoho lidi co potkavam na silnicich ma svetla rozladene a uz me stvou ty co jezdi s jednou parkovackou a jednou potkavackou to pak clovek nevi co to jede a tesne pred vama se zjevi auto.Za den jich potkam aspon 5 coz je hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...