Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zmena ikony usera ve Win. XP


destiny

Recommended Posts

Tak jsem vcera reinstaloval operacni system (jestli se tomu tak da rikat) a ted mam Windows XP Proffesional. Musim rict, ze ikony pro usery jsou fakt na vrcholu demence! Opravdu nechci mit ikonu meho usera jako zelenou zabu nebo kytaru. Prvni vec, kterou jsem po instalaci udelal, byla zmena ikony. Toto uz vypada trochu lepe, co? :papa

windows_xp.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Driver: jo jo, to jsem delal taky! :D Na prvni pohled to vypadalo, ze tam bootuje MacOS :D Delal jsem na mackovi nekolik let a pak presel na Widle. (z duvodu porizovacich cen za MACka :( ) Zacatky byly hrozny, ale ted uz si zacinam zvykat. Zustala mi asi uz jen hlavni lista nahore s tlacitkem start v levem hornim rohu, po vzoru jablicka z MACka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Linux je dobrý a) na servery b) pro fandy. K ničemu jinému. Pro normální uživatele a desktopové aplikace se prostě nic moc jiného než windowsy používat nedá, říkejte si co kdo chcete... Pokud máte doma počítač na hraní a tvorbu vlastních prográmků apod, je to něco o dost jiného, než když máte spravovat podnik s pár set počítačema a spoustou desktopových aplikací, které jsou jenom po oknama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To oddie: To je diskutabilní. Právě na správu jsou widle úplně to nejhorší, co může být. Ale každému podle jeho gusta. Uvidíme, co se stane, až proprietární software zdraží po vstupu do EU o několik desítek procent. Jo a jako uživatel Linuxu se taky nemusím bát virů, makrovirů, wormů...:cool::cool:

[Editován dne 26/4/04 Petr605]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sepp: To už vyjde na stejno, naučit je wokna nebo Linux. Ale je fakt, že pokud začne uživatel pracovat s počítačem s windowsama, tak se pro něho windows stávají synonymem pro počítač. (... a kde máš koš? ...a kde je tlačítko start? ...jak to, že nemáš word? ...to je nějaký divný, ne? ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidim, ze jsem zede nechtene otevrel opet tu trapnou diskuzi, o operacnich systemech a co je na co lepsi. Dovolte tedy, abych ji opet uzavrel! Kdyz jsem mluvil o prechodu na Windows, myslel jsem tim cenu hardware, ktery je o dost drazsi. Nicmene pro mou praci grafika je prece jen MacOS lepsi nez Windows nebo snad Linux. Hodne zalezi na tom, pro jakou cinnost svoje PC vyuzivate a podle toho zvolit operacni system. Nejde rict, ktery je vseobecne lepsi. Kazdy ma sve. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr605

Uvidíme, co se stane, až proprietární software zdraží po vstupu do EU o několik desítek procent.

[Editován dne 26/4/04 Petr605]

To ti Petre reknu naprosto presne co se stane, zvedne se takovym stylem podil piratskych kopii, ze se z toho softwarova policie pos... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spravuju sit s cca 350 stanicema a 12 servery. grafici jedou pod mac, vsichni ostatni pod linuchem (zejmena vyvojari, ale i vedeni). sekretarkam openoffice a mozilla bohate staci a za posledni dva roky nepamatuju, ze by byl nejaky vetsi problem... nedovedu si predstavit ze by jela cela firma pod windows (viry, wormy, DoS atd...) a hlavne si nikdo v praci nehraje :) ale kazdemu podle jeho gusta. nikomu svoje nazory nevnucuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem NBT

spravuju sit s cca 350 stanicema a 12 servery. grafici jedou pod mac, vsichni ostatni pod linuchem (zejmena vyvojari, ale i vedeni). sekretarkam openoffice a mozilla bohate staci a za posledni dva roky nepamatuju, ze by byl nejaky vetsi problem... nedovedu si predstavit ze by jela cela firma pod windows (viry, wormy, DoS atd...) a hlavne si nikdo v praci nehraje :) ale kazdemu podle jeho gusta. nikomu svoje nazory nevnucuju...

No, a pak že to nejde. Stojím si za tím, že se uživatel naučí stejně obojí (Lin i Win). Pak už se těžko ale přeučuje na něco jiného. Čili na čem uplný laik začne, tak na tom většinou taky skončí.

On totiž Linux už dneska není jenom ta černá obrazovka s příkazovým řádkem, jak si stále někteří myslí (i když příkazový řádek je báječná věc).

Howgh, domluvil jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr605

Napsán autorem NBT

Sepp: kdyz OS tak Linux. nechapu, ze nekdo muze rikat widlim OS :D

Moje řeč. :cool::cool:

Widlím se věnuju v práci furt a musím říct že po tom, co MS vytasili XP, si asi průměrní uživatelé nic jiného nepořídí... Fakt jsou gut... Vím dobře, že Linux je Linux, ale je to jako Koupit si výhodně P307 (Widle) nebo dostat zadarmo MCLarren F1 (Linux) - co bych s tím dělal? Nejsou na to díly, když to rozsekáš, tak si to sám neopravíš (pokud nejsi odborník na slovo vzatý)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr605

To oddie: To je diskutabilní. Právě na správu jsou widle úplně to nejhorší, co může být. Ale každému podle jeho gusta. Uvidíme, co se stane, až proprietární software zdraží po vstupu do EU o několik desítek procent. Jo a jako uživatel Linuxu se taky nemusím bát virů, makrovirů, wormů...:cool::cool:

[Editován dne 26/4/04 Petr605]

Červíků se bát nemusíš jen proto, že se píšou na nejrozšířenější systémy... čily widle s hráběma... jakmile by se rozšířil Linux, měl bys (podle mě) taky co dělat s havětí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prirovnavat 307 k widlim.. hmm :D

uz jsem to sem sice jednou posilal, ale:

Prevzato z linuxovych novin:

Kdyby General Motors držel krok s technickým vývojem tak jako počítačový průmysl, jezdíme všichni v autech za 25$ a na galon benzínu ujedeme 1000 mil.

Bill Gates

Tyto věty se ale nelíbily panu Welshovi ze společnosti General Motors. Ten prohlásil:

Kdyby General Motors vyvinulo takovou technologii jako Microsoft, jezdili bychom v autech, která by měla následující vlastnosti:

1. vaše auto by bez zjevného důvodu mělo minimálně dvakrát za den havárii.

2. po každém překreslení čar na silnici byste museli koupit nové auto.

3. příležitostně by se auto na dálnici bez zjevného důvodu zastavilo. To by se všeobecně bralo jako normální, prostě by se nastartovalo a znovu pokračovalo v jízdě.

4. u jistých manévrů (např. levá zatáčka) by se auto občas zastavilo a nešlo by znovu nastartovat. V takovém případě by pomohla jen demontáž a nová montáž motoru.

5. v autě by mohla sedět jen jedna osoba, výjimkou by byla provedení \"AUTO95\" nebo \"AutoNT\", kde by se ale muselo za každé sedadlo zvláš? platit.

6. MacIntosh by vyráběl auta, která by byla poháněná slunečním světlem, byla by spolehlivá, 5x rychlejší a o polovinu lehčí, fungovala by ale jen na 5% silnic.

7. kontrolka tlaku oleje, teploty motoru a dobíjení baterie by byla nahrazena návěštím \"Obecná Auto-Chyba\".

8. nová sedadla by požadovala, aby všichni měli stejné zadnice.

9. airbag by se ptal \"Jste si jist...?\", než by se uvedl v činnost.

10. příležitostně by se zamčené auto nedalo odemknout. Dovnitř byste se dostali pouze následujícím trikem: zároveň tisknout kliku, otáčet klíčem a rukou se dotýkat antény.

11. Společnost General Motors by vás nutila koupit zároveň s každým autem sadu deLuxe karet firmy Rand McNally (dceřinná společnost General Motors), ačkoliv byste to nikdy nepotřebovali. Pokud byste nabídku nepřijal, jezdilo by vaše auto jen poloviční rychlostí (ne-li pomaleji) a General Motors by kvůli této záležitosti byla vyšetřována státními orgány.

12. vždy po představení nového vozu by se museli všichni řidiči znovu učit řídit, protože žádný nový vůz by nefungoval tak, jako staré auto.

13. volant automobilu by se večer před opuštěním vozidla odebíral a ráno znovu instaloval s použitím unikátní technologie plug-and-play. Někdy by se ovšem stávalo, že automobil po ránu bez zjevného důvodu odmítne volant přijmout.

14. motor by se vypínal stisknutím tlačítka START.

jinak viry nejsou otazkou rozsirenosti systemu, ale jeho architekturou. linux ma takove mechanismy, ze napsat pro nej ucinny vir je prakticky nemozne a rozsirit ho jeste tezsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...