Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Signalizace světel

Bern4u

Recommended Posts

Ahoj,

mám 206 Premium rv.2002 a zajímalo by mě, zda 206 fakt nemá signalizaci rozsvícených světel při otevření dveří, nebo mi jen nefunguje. Už se mi stalo potřetí, že jsem nechal rozsvícená světla a vyflákal baterku. :D Nerozsvítí se mi ani světlo interiéru, to až když vytáhnu klíč zapalování tak se pomalu rozsvítí a samo po chvíli zasne. Taky jsem nepochopil na co je na levé páčce u volantu přepínač AUTO - nevšiml jsem si žádné fuknce, krom toho, že přehraje nějakou melodii. Díky.

206 určitě má signalizaci rozsvícených světel při zhasnutým motoru a otevřených dveřích. Takže jo, tohle máš rozbitý.

Poloha auto na levý páčce pod volantem by měla patřit automatickýmu rozsvěcení světel, podle množství světla dopadajícího na světelnej senzor. Takže u nás vlastně nepoužitelný, vzhledem k tomu, že musíš svítit stejně furt.

Ještě ad světla. Mělo by ti jít za pár stovek aktivovat denní svícení. Pak by světla zhasly automaticky se zhasnutím motoru a neměl bys tenhle problém ;)

Viděl bych to na špatný spínač otevřených dveří. ten dává signál stropnímu světlu a i zvuk. signalizaci rozsvícených světel. Zkus to zjistit jednoduše tím, že při nastartovaném motoru otevřeš dveře. Musí se rozsvítit světílko na stropě! Když ne, je to tím spínačem.

Mám u 206 naprogramované automatické rosvícení svétel ale musím říct.že v zimním období je brzo šero tak musím rosvítit světla normálně, poněvadž mi nesvítí palubka. Takže to by tvůj problém neřešilo