Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ESP + páté dveře


ray.paja

Recommended Posts

Ahoj, včera jsem vyjel s autem na sníh a když přidám plyn a začnou proklouzávat kola, začne na palubovce blikat nápis ESP, dělá Vám to taky nebo co to znamená? A pak mám ještě jeden problém, když zabouchnu normálně pátý dveře od kufru, tak ve většině připadů se normálně zabouchnou, ale ihned cvakne ten mikrospínač nebo co to tam je a dveře to zase otevře, nemáte s tím někdo nějakou zkušenost? Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jirka639

jo to ESP signalizuje ze se auto dostalo do smyku a tim padem pracuje.

kdyby se ti to nelibilo tak bych to od tebe koupil:-)

mam problem udrzet auto na silnici.:nevim

Ne ne děkuju, mně se to docela líbí, jen jsem si nebyl jistej jestli je to blikáýní v pořádku, jinak ježdění s ESP bylo super. A co se toho zámku týče, žádnej sníh tam není, vždycky když to zabouchnu tak to ten mikrospínač ihned otevře, i když je pravda že někdy to neudělá, ale většinou jo. Nevíte, dá se to někde sehnat, aniž bych s tím musel do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute,

k tomu ESP.ak mam v aute ESP tak tam je automaticky aj ASR?al. moze byt ze mam iba ESP?totiz isiel som do strmeho kopca pokryteho mokrym listim a len tak-tak som sa tam na druhy pokus vyhrabal.a este jedna otazka ,ak by bolo ASR nefunkcne tak by to asi vyhodilo hlasku na displayi.alebo sa mylim?

dak za info:myslim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute,no prave v tom je ten problem.kontrolka ESP samozrejme blikala ako sialena,to by bolo ok.lenze sranda je v tom ze som isiel tu istu trasu na druhy den,za tych istych okolnosti na vw golf tiez s ESP+ASR a ten to nadherne vysiel (nechcem tu robit reklamu) snad len s jednym prebliknutim kontrolky.

tak asi bude niekde problem.tak to vidim na diagnostiku.

alebo?:nevim:nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ATTILA

caute,no prave v tom je ten problem.kontrolka ESP samozrejme blikala ako sialena,to by bolo ok.lenze sranda je v tom ze som isiel tu istu trasu na druhy den,za tych istych okolnosti na vw golf tiez s ESP+ASR a ten to nadherne vysiel (nechcem tu robit reklamu) snad len s jednym prebliknutim kontrolky.

tak asi bude niekde problem.tak to vidim na diagnostiku.

alebo?:nevim:nevim:myslim

VW je VW... nic v zlom, ale uz to chapem... :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneu boli na pezote letne a na vw zimne.ok to asi bude mat vplyv.bral by som to keby mi par krat preklzli kolesa.lenze ja som sa do toho kopca ledva vyhrabal a to doslova.tak neviem:myslim,je to normal alebo mam navstivit servis?

este som myslel ci to nahodou nebude vahou auta,ale rozdiel je ozaj minimalny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pxcz

vyhrabal jako vyhrabal? :)

tzn. jestli se opravdu fyzicky kola naplno protacela (ASR nefunguje) - nebo jen drobne chvilema prokluzovala (ASR funguje)?

zrovna na listi si myslim, ze zimni/letni nebude takovej rozdil ...

zrovna na listi si myslim rozdil byt muze.

preci jenom na mokrem a studenem listi bude lip drzet zimni pneu, která má lepší účinnost od +6°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moje zkušenost s ESP - máme tady celkem slušný kopec, odhaduji to tak na 12ctku a na nových zimákách naprosto bez problému. A k těm pátým dveřím - něco jsem si s nimi užil a servis to nepotřebovalo - jak jsem už tady psal, rozebrat, vyčistit, nakozervovat a smontovat. Případně znovu rozebrat, zkontrolovat, případně dočistit a pak se uvidí. Držím ti palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...