Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Bludov ( okr. Šumperk)


Recommended Posts

O tomto Peugeotu se dá hovořit jen v superlativech. Naprosto individuální, přátelský, a zároveň profesionální přístup a ochota. Problém byl vždy vyřešen rychle a hlavně definitivně. S ničím nebylo třeba jezdit víckrát. S jejich prací maximální spokojenost:potlesk Tento servis vřele doporučuji:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát jsi tam byla? Jak složitou opravu řešili?

Mám s nimi špatné zkušenosti, když (před 10 lety), jsem jim svěřil auto 306 (teklo do auta), auto pak jezdilo velkou rychlostí po Šumperku, oni nevěděli, kdo s ním odjel a kam jel, při návratu jej jejich pracovník naboural (nevešel se do vrat servisu), blatník opravili a nárazník nechtěli - prý \"nárazník je od toho, aby se s ním naráželo\". Zatékání do auta nevyřešili. Možná se od té doby zlepšili.

[upravil dne 24.11.2008 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát jsem tam byla? Jezdím tam 2 roky na všechny garanční prohlídky, řešili mně konkrétně brzdové kotouče, svíčky, světla, prostě klasika. Nic extra závažného jsem s autem zřejmě neměla, mám totiž naprosto spolehlivé auto;)

Mám firemní auto, takže musím jezdit jen do autorizáků a v porovnání s Olomoucí, je to nebe a dudy. Do Olomouce maximálně pro žárovky do světel, nic víc, stačilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Tak já po více než pěti letech oživím toto téma :D

Nevím čím to je, zřejmě za tu dobu došlo k výměně zaměstnanců, či co, ale i já měl v roce 2008 s nimi vesměs pozitivní zkušenosti.

V současné době obrat o 360° - naprosto neprofesionální přístup, chlapi v sekci servis se na vás dívají tak něco jako ve smyslu \"zase někdo přišel, ku*va, já už chci jít dom\", odsekávání, no škoda mluvit...

Táta vezl jednou domů od nich po šichtě jejich jednoho mladýho autoelektrikáře - ptal se ho:

\"A máte v tom vůbec jasno v té práci?\"

A on mu odpověděl: \"No abych Vám řek pravdu tak moc ne\" :D

To už o něčem vypovídá :D

Ať si říká kdo chce co chce, ale v tomhle okolí, a myslím si i regionu jednoznačně vede Nečas Zábřeh:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, to je ta krize, je málo práce, tak si jí lidi nedokážou vážit - těmto přístupům nerozumím, ale bohužel se s nimi taky často setkávám ...

Jo a jenom malý rejpnutí - obrat o 360° je blbost, zkus si to představit ... :P:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát jsi tam byla? Jak složitou opravu řešili?

Mám s nimi špatné zkušenosti, když (před 10 lety), jsem jim svěřil auto 306 (teklo do auta), auto pak jezdilo velkou rychlostí po Šumperku, oni nevěděli, kdo s ním odjel a kam jel, při návratu jej jejich pracovník naboural (nevešel se do vrat servisu), blatník opravili a nárazník nechtěli - prý \"nárazník je od toho, aby se s ním naráželo\". Zatékání do auta nevyřešili. Možná se od té doby zlepšili.

[upravil dne 24.11.2008 P607Olda]

To samý. Taky jsem tam byl před 10 lety s 306kou :)

Vyměňovali mi klínovej řemen a seřizovali předvstřik. Tím stylem, že jsem dojel k zámku (cca 150 m) a potkal se mi motor. Podotýkám že to bylo cca 60000 po výměně... :bacha

Takže se nezlepšili, spíš je to tak 100x horší :D

[upravil dne 3/2/14 16:37 od hardhouse.trip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, to je ta krize, je málo práce, tak si jí lidi nedokážou vážit - těmto přístupům nerozumím, ale bohužel se s nimi taky často setkávám ...

Jo a jenom malý rejpnutí - obrat o 360° je blbost, zkus si to představit ... :P:D:D

No tak vo 180°, no... :P:D

detailisto...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Takž po nemilé zkušenosti z doplněním aditiv do nadržky pro FAP filtr jsem jim opět uvěřil a svěřil jsem jim auto do opravy. Oprava sice proběhla uspokojivě, ale po dobu kdy měli auto v opravě došlo k poškození (odření) levého rohu zadního nárazníku. Navíc když jsem je na tuto věc upozornil, tak mi technik nepřímo řekl, že na ně zkouším podvod a udělal jsem si to sám již dříve. Protože na místě nemělo cenu se dohadovat, tak jsem přijel domů a poslal jsem jim fotku onoho ještě nepoškozeného místa. Tato fotka byla pořízena už v jejich servisu. Takže jsem jim napsal e-mail a poslal i s fotkou. Uvidím jak se k tomu postaví, zatím to vypadá, že dělají mrtvého brouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Nechejme minulost minulostí.

V poslední době, asi 3 roky jezdím na servis do Bludova s novými auty v záruce (asi 50 návštěv).

Tímto je chválím, ved. servisního odd. i přejímací technici. Jednání zdvořilé, dodrží slovo i termín, práce odvedena kvalitně. Problémy vysvětlí, nemlží.

Ceny servisu jsou na úrovni autorizovaného, bohužel, s tím se nedá nic dělat.

V poslední době jsem tam už i objednal koupi nového auta.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Opět potvrzuji pochvalu.

Jezdíme sem do záručního servisu, a občas i mimo záruku. Asi tak každé dva týdny (máme celkem 25 Peugeotů).

Servis je výborný, oba technici i jejich vedoucí - opravu řádně vysvětlí, převezmou auto, během opravy informují o stavu práce, případně o nutnosti nějakého jiného zásahu. I převzetí je včas a OK, ceny dle sazebníku. Mnohokrát mi vyšli vstříc i nad rámec, např. zásah před zavírací hodinou, případně nouzové zapůjčení auta, když se oprava protáhla.

I prodejci nových vozidel zaslouží pochvalu, korektní jednání, bez problémů.

PS: příjmení neuvádím, nedovolím si zveřejňovat bez předchozího svolení.

Tento servis doporučuju i pro ostatní zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno je o lidech, ale pravdou je že zákazník který má flotilu o 25 vozech bude všude vítán neb je dost velká šance že minimálně jednou za rok se v servisu otočí každé auto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...