Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Barum Olomouc

permonik7

Recommended Posts

Tento pneuservis všem vřele NEDOPORUČUJI!!! Když mi přezouvali ze zimních na letní, tak jsem cestou domů po dálnici s hrůzou zjistila, že auto je při vyšších rychlostech ( nad 80km/h) téměř neříditelné. Problém byl v tom, že kola byla podhuštěná ( každá o celou jednu atmosféru!), nedotažená a převážená o 20g. Takže jedna práce, dvakrát placená.

Kdyby nešlo o služební auto, tak bych jim to jela obratem omlátit o hlavu, ale tak nějak jim už nevěřím, tak jsem to svěřila chlapcům v Peugeotu v Bludově. Ti nechápali, jak mě tak mohli nechat kliďánko odjet. Teď si tam pojedu vyzvednout letní kola a to bude má poslední návštěva v tomto pneuservisu. Příště už zřejmě Barum Šumperk, snad to vude lepší;)

Původně zaslal: permonik7

Kdyby nešlo o služební auto, tak bych jim to jela obratem omlátit o hlavu, ale tak nějak jim už nevěřím, tak jsem to svěřila chlapcům v Peugeotu v Bludově. Ti nechápali, jak mě tak mohli nechat kliďánko odjet. Teď si tam pojedu vyzvednout letní kola a to bude má poslední návštěva v tomto pneuservisu. Příště už zřejmě Barum Šumperk, snad to vude lepší;)

Služebák - tak to platí zaměstnavatel ne?

Původně zaslal: Marcel505

Nevím, jakého máš zaměstnavatele, ale hospodárně je třeba postupovat v každém případě.

Takovýto názor (z cizího krev neteče) Tě nešlechtí.

(z cizího krev neteče) - Tohle jsem nikdy nenapsala a ani to tak myšleno nebylo, proto si vyprošuju, abys mi to tu podsouval. Bylo tím myšleno něco úplně jiného, ale pokud jsi to nepochopil... Napsala jsem sem svou zkušenost a jestli máš jinou zkušenost, nic ti nebrání ji sem napsat.

Kupříkladu tento tvůj přípěvek má vskutku velmi vysokou užitnou hodnotu:D:

permonik7: Vidím, že teprve začínáš sbírat zkušenosti.

Ty víš úplné houby o mých zkušenostech a tak to i zůstane! Ale hádat se tady s tebou rozhodně nebudu. Holt, jsem jen ženská, která tomu absolutně nerozumí a zkušenosti jako ty mít nikdy nebude. :D:D

Ja tam sice nejezdim ale jel jsem s 307 permonice kdyz byla po te vymene kol z barumu olomouce a nedoalo se s tim autem jet. Nesedelo, nedrzelo stopu atd. Myslim si totiz ze kdyz clovek jede z pneuservisu tak ceka ze budou kola spravne nafoukana a dotazena. Od toho je to PNEUservis

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Marcel505

Nevím, jakého máš zaměstnavatele, ale hospodárně je třeba postupovat v každém případě.

Takovýto názor (z cizího krev neteče) Tě nešlechtí.

POZOR VZKAZ PRO permonik7 (velkým, aby sis všimla)

\"quote\" se používá pro citaci, aby bylo jasno, na čí příspěvek reaguji. Tady jsem reagoval na příspěvek Marcela505.

permonik7 se tedy ohrazuješ celkem zbytečně, slova o zaměstnavateli opravdu neposouvám Tobě.

Tak v tom případě se omlouvám. Tak jak jsi to quotnul ( včetně mého příspěvku) to totiž vypadá, že to je na mě - první quote je můj a začíná \"Kdyby nešlo o služební auto...\" Ale asi nejsem sama, kdo to tak špatně pochopil. Tak příště, prosím, pro nás blondýny, naprosto polopatě:D

permonik7: Vidím, že teprve začínáš sbírat zkušenosti.

V Barum Šumperk jsem byl, a nijak zvlášť neoslnili, tedy krom toho, že ze mně vytáhli 100 Kč navíc za plnění dusíkem.

To, že Ti někde zvorali práci (Barum Olomouc), je trestuhodné.

Moje slova o tom, že začínáš sbírat zkušenosti ber tak, že zatím jsi uvedla jeden špatný a jeden dobrý pneuservis - alespoň z Tvého příspěvku to vyplývá. Pokud je tomu jinak, napiš statistiku, kde Ti víckrát zvorali práci, a kde jsi pravidelně spokojená.

Původně zaslal: rudinka8

permoníku :-) z toho si nic nedělej :-) je to jen chlap, kterej začíná sbírat zkušenosti.

Zdravím Tě srdečně a vítám Tě na fóru. Snad Ti bude také sloužit k strávení příjemných chvil při internetu se vzdálenými známými/neznámými přáteli.

Naprosto nejspokojenější jsem vždy byla s pneuservisem Kelich v Uničově. Za 11 let co jsem tam jezdila mi tam ani jednou nic nezvorali, a to nejen mně, ale ani bráchovi a taťkovi, kteří tam jezdí taky. Ale teď tam bohužel jezdit nesmím:(

No, to je konkretní slovo, díky za tip. Já jezdím nejčastěji k Smékalovi do Libiny, který dělá nejen pneu, ale i všechny opravy i na Peugeotech - kromě diagnostiky (nemá elektroniku).

Proč nesmíš jezdit ku Kelichovi?

[upravil dne 24.11.2008 P607Olda]

Jinak k tomu Barumu, byla jsem tam čtyřikrát a třikrát to nebylo v pořádku. S tím, že teď naposledy to bylo nejhorší v tom smyslu, že po cestě domů ( 30km) jsem měla opravdu strach, že se po cestě zabiju ( viz první příspěvek). A to mi úplně stačilo, takže tam už nepáchnu. Po neděli si tam jedu vyzvednout gumy, převezu je do garáže a pak se uvidí, kam je umístím.

Když jsem auto dostala, na přední pneu byl zásek do hloubky cca 5mm by oko, prostě hlubší než je obvyklé a oni, že je to v pohodě. Jezdila jsem dál asi tak 10 000km..a asi to nebylo tak hrozny, než mi na garančce 90 000km kluci z Bludova oznámili, že mi to kolo dali aspoň dozadu, kdyby náhodou ruplo, že to není povrchová záležitost. Tak jako ženská jsem v tu chvíli fakt nevěděla, co si mám myslet. Pak uznej, že moje zloba na tento podnik je oprávněná.

Chvíli jsem si myslela, že je to třeba tím, že jsem ženská, tak jsem tam zkusila poslat přítele a co myslíš? No nebylo to ani tak v pořádku, takže to bude zřejmě jejich standard. Nebo je ještě další možnost, že vědí, že to neplatím já ani zaměstnavatel a úmyslně si takhle chystají další kšeft ( napíšou, že kolo zalepili a přitom ho jen dofoukli). Což je nechutný risk, když jde o kola.

No more...:bojim

Barum Olomouc: To je zřejmě jednoduše nezájem o práci a jejich osobní blbost, jak říkáš, standard.

PS: do pneuservisu Matěj Bludov taky nejdu, dvakrát mi tam zkazili práci (jednou lepení a jednou geometrii).

Bárta Zábřeh je dobrý, lze doporučit.

V pneuservisu jim vždycky koukám přes rameno, jestli na defekt dají zevnitř hříbek, protože oprava zvenku nestačí. Pak koukám, jestli na vyvažovačce neskáče ráfek, jestli odstranil nejprve stará závaží atd. Asi mě tam berou jako starého bručouna, ale nosím dost zakázek, a na pneumatikách nesmí být nic špatně, to je jasné.

No, to je konkretní slovo, díky za tip. Já jezdím nejčastěji k Smékalovi do Libiny, který dělá nejen pneu, ale i všechny opravy i na Peugeotech - kromě diagnostiky (nemá elektroniku).

Proč nesmíš jezdit ku Kelichovi?

[upravil dne 24.11.2008 P607Olda]

Protože na pneu máme nasmlouvané jen pneuservisy Barum a na servis jen Peugeot, přičemž Auto Fajt tam není. Takže vybírat si moc nemůžu:(

I kdybych se koukala přes rameno, tak tomu lautr nerozumím:( Tím spíš bych očekávala, že to bude v absolutním pořádku. Ale 1,4 atm na takovém autě mi přijde víc než směšné. Vím, moje blbost, měla jsem si to před jízdou zkontrolovat...ale jedu z pneuservisu a očekává, že to bude tip top. A chyba lávky. No nic, jízdu jsem přežila a už mě tam uvidí jen jednou..při vyzvednutí letních gum za týden:)