Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Nadrzka na kvapalinu do ostrekovacov

Y2K

Recommended Posts

Dnes sa mi stala taka vec...

Dolievam vodu do ostrekovacov (samozrejme nemrznucu) a zostalo mi trocha v nadobe, aj ked teda zvycajne uz nedolievam kedze mi to peni von...ale ved teda ze dolejem...

No a zrazu mi zacala tiect voda zo spodu.

Teraz neviem ci je to tym ze by spoj trubice a nadrzky prepustal, alebo ze by som mal niekde v hornej casti dieravu nadrzku? Co vy na to? :myslim

Původně zaslal: kupák

No já nevím, jestli je to ostřikem světel, ale já dolévám velice často a to ostřikuju poskrovnu. A nádržka neteče. :)

He he....to ja tiez velmi casto....a kupujem hned dve nadobky na doplnenie keby nahodou....

No já nevím, jestli je to ostřikem světel, ale já dolévám velice často a to ostřikuju poskrovnu. A nádržka neteče. :)

Jo ostřik světel je žrout. :bacha

Já si naštěstí do auta vrazil ony 2 relátka na denní svícení a při tom ostřikovače světel nejdou. Jdou až když rožnu na páčce. :roker

Tak jsem to proletěl a moc moudrý z toho nejsem. Mám r.v. 2000, na klíčku jedno tlačítko a senzor světel nemám. Tudíž z toho pro mě plyne, že mám jet do Peu a chtít dát kamsi 2 relátka?

V peu za ně chtějí nehorázný peníze. Zkus se pozeptat někde na vrakáči apod. Zkus třeba Neona. ;) Jinak to 100% poznáš jestli to u Tebe půjde (myslím že r.v. 2000 je OK. Já mám 2001) tak že sundáš tapec u nohou řidiče a uvidíš tam ty barevný (modrá, žlutá) propojky. Místo nich se dávají ty relátka. ;)

Guest servisman
Původně zaslal: enikybeniky

Se divim, že jste to někdo dolil až nahoru, jsem tam vylil 5l kanystr a furt hladina v nedohlednu. :) Je to žrout! :)

pokud máš ostřik světel tak je tam 9 l nádržka jinak jen 4,5 l ;)

Původně zaslal: honza406

Původně zaslal: enikybeniky

Se divim, že jste to někdo dolil až nahoru, jsem tam vylil 5l kanystr a furt hladina v nedohlednu. :) Je to žrout! :)

pokud máš ostřik světel tak je tam 9 l nádržka jinak jen 4,5 l ;)

Ostřikovače nemá. To vím 100%. Teda pokud je nedodělal. :D